Naučit se anglicky v Brně? Zkuste jazykovku P.A.R.K.!

Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem! Něco na tom rozhodně bude, ale já myslím, že i jeden cizí jazyk stačí – když ho umíte pořádně a umíte ho používat. V dnešní době je to bezesporu angličtina, která je vůbec nejpoužívanějším cizím jazykem. Věřím, že je rozhodně velkou výhodou anglicky umět – a dbám na to hlavně u svých dětí – na oba syny mluvím česky i anglicky a jsem ráda, že oba jazyky umí výborně. Pokud se i vy chcete angličtinu naučit – a to v jakémkoliv věku, věřte, že nikdy není pozdě začít. Ovšem jak a kde? Zjistila jsem, že opravdu na té nejvyšší úrovni se angličtinu můžete naučit na brněnské jazykové škole P.A.R.K. Proč je to zde tak dobré a dokonce, lepší než kdekoliv jinde? Čtěte dál… :)

Angličtina jako jazyk se mi líbila už od dětství, kdy jsem s ní přišla do styku. Ovšem, mí rodiče mě nějak automaticky ve škole zaměřili spíš na němčinu, ale ta mi, ruku na srdce, nesedla… Angličtinu jsem se začala učit až na gymnázium, kde jsem se naučila základy – ale i tak jsem věděla, že je mi tento jazyk hodně blízký. Po skončení gymnázia jsem byla spíš takový „samouk“ – vycestovala jsem a angličtinu se naučila hlavně tím, že jsem ji jako jazyk byla nucena používat.

Ale i tak, vím, že mám mezery, hlavně co se gramatiky týká. Proto se snažím se v ohledu angličtiny stále vzdělávat.
Ovšem, jak jsem se přesvědčila, je stále mnoho lidí, kdo anglicky neumí, ať už vůbec, nebo se snaží zdokonalit – a proto vyhledávají různé jazykové školy.

Těch je všude spoustu a stejně tak i v Brně. Jak ovšem najít, vybrat, takovou, která bude kvalitní a kde se angličtinu naučíme správně a od těch nejpovolanějších?

Zjišťovala jsem si o tomto tématu poměrně dost – a zajímala mě kritéria, která dělají „jazykovou školu skutečně tou dobrou a kvalitní“. A poznala jsem lektory z brněnské anglické jazykové školy P.A.R.K., která je mimochodem vůbec nejdéle fungující anglickou jazykovkou v Brně. Už i to samo o sobě značí, že tato škola má co nabídnout…

V čem je tedy právě tato škola tak unikátní? Důvodů je rozhodně víc!

Asi nejzásadnější je zde výběr lektorů – protože zde mohou učit skutečně jen ti, kteří mají odpovídající kvalifikaci. Co to znemená? Jedná se o rodilé mluvčí i české lektory, kteří jsou profesionální, jsou to kvalifikovaní učitelé s praxí – a mají vysokoškolské pedagogické vzdělání, nebo (i) nejvyšší certifikáty CELTA, DELTA. Mimochodem, právě tyto certifikáty mnoho lektorů v jiných jazykových školách vůbec nemá.

Výhodou je i to, že zde výuka probíhá výhradně v malých skupinách, kde je obvykle 7 – 8 studentů. Garantované maximum je 7 – 10 studentů ve skupině. V konverzačních kurzech je jich dokonce pouze 5 – 6!

Výběr kurzů pro každého studenta probíhá na základě testu a osobního pohovoru s ředitelem studií Ralphem Daviesem, tím tak garantují odpovídající úroveň pro studenta každého kurzu.

Kurzy tu nenabízí jenom pro dospělé, ale také pro děti, nebo „teens kurzy“. Moc fajn je i vlastní kavárna, kterou najdete v prostorách školy. Pro studenty zde také pořádají různé společenské akce.

Co přesně vám můžete jazyková škola P.A.R.K. nabídnout? Tyto kurzy:
– obecná angličtina  – úroveň od začátečníků po pokročilé
– přípravné kurzy na cambridge zkoušky (FCE, CAE atd.)
– obchodní angličtina a  soft skills (prezentační dovednosti atd.) pro firmy

Výběr všech jazykových kurzů na škole P.A.R.K. si můžete prohlédnout ZDE. A pozor, zapisuje se už nyní, v září!

Tak co říkáte, není nejvyšší čas posunout se s angličtinou o trochu dál? Jak jsem napsala, nikdy není pozdě začít…! :)

Jazykovou školu P.A.R.K. najdete v Brně na ulici Staňkova 8c.

ODKAZ: JAZYKOVÁ ŠKOLA P.A.R.K – web
ODKAZ: JAZYKOVÁ ŠKOLA P.A.R.K – facebook