Naše nové promo fotky!

Náš blog má jeden rok! A protože každé narozeniny se musí oslavit – a ty první obzvlášť – nadělily jsme si i my dvě dárek – nové promo fotky! A musíme se s Vámi o ně podělit:)

fotimeoba12

Je to už rok, kdy jsme založily náš blog, který sleduje to NEJ z lifestyle dění (nejen) v Brně. Baví nás se s Vámi dělit o ty nejzajímavější postřehy z našich životů, snažíme se Vás informovat o tom, co by Vás mohlo po jakékoliv stránce obohatit, sledujeme dění v Brně – a přinášíme Vám ty postřehy, které nás zaujmou…zkrátka, náš blog je radost, práce a koníček, kterému věříme, za kterým si stojíme a který je vlastně naším dalším dítětem (a že už jich teda dohromady máme:))

Letos v březnu náš blog oslavil své první narozeniny. A právě takovou velkou událost, jakou první narozeniny určitě jsou, jsme oslavily – a to hlavně novými promo fotkami!

fotimeoba14

O ty se postarali moc šikovní fotografové ze studia FOTÍME OBA – Renča a Jirka. Opravdu, musíme uznat, že tito dva fotit opravdu umí!

Fotíme oba…Renča a Jirka tvoří opravdu sehraný tým. Jednoho baví více reportážní fotografie, druhý má raději portréty, jeden preferuje černobílou fotografii, druhý barevnou, jeden je muž a druhá žena…

A právě díky těmto naprosto odlišným úhlům pohledu (nejen na fotografii), jsou oba schopni nabídnout to, co málo který druhý fotograf.

fotimeoba13

Studio FOTÍME OBA nabízí opravdu velmi širokou škálu služeb, ze kterých si vybere každý, kdo touží mít hezké a kvalitní fotky.

Fotografové se zaměřují na reportážní fotografie – kdy se snaží zachytit jedinečnost daného okamžiku, portrétní fotky, které ukazují nejen Váš vzhled, ale také osobnost. Můžete si nechat nafotit i děti, včetně malých miminek – oba fotografové je dokážou zvěčnit v naprosto kouzelných momentech. Prostředí a styl foceni je samozřejmě na domluvě.

fotimeoba15

Za zmínku rozhodně stojí tzv. budoir fotografie, které zachycují ženskou krásu, podmanivost a svůdnost. Cílem tohoto focení je ukázat každé ženě, že je mnohem krásnější, než si o sobě sama myslí – upřímně, já věřím, že právě takovéto focení by měla za svůj život absolvovat opravdu každá z nás:) Mimochodem – prohlédněte si budoir fotky ze studia Fotíme Oba – ZDE.

V nabídce studia samozřejmě nechybí focení produktů a také svatební focení – kdy si můžete vybrat celkem ze třech balíčků služeb.

Fotografové zajišťují také vizážistku a kadeřnici – v případě našeho focení se o nás postarala Simona Holešínská, která je opravdu velký profesionál a s make upem to umí:)

fotimeoba11

Samozřejmostí jsou také retuše fotek a náročnější grafické úpravy – nemusíte se tedy vůbec obávat, že na fotce budou vidět některé drobné nedostatky, které Vás trápí:)

My jsme z výsledkem moc spokojené a celému týmu moc děkujeme za skvělou atmosféru během focení a také za super výsledek!

Děkujeme také Manymal T-Shirt za krásná trička se zvířecími motivy a obchodu a eshopu PoshME.cz za zapůjčení úžasných sukýnek!

ODKAZ: FOTÍME OBA/WEB
ODKAZ: FOTÍME OBA/FACEBOOK

ODKAZ: VIZÁŽISTKA SIMONA HOLEŠÍNSKÁ/FACEBOOK

ODKAZ: MANYMAL CZ/SK/FACEBOOK
ODKAZ: MANYMAL CZ/SK/WEB/ESHOP

ODKAZ: POSHme.CZ/FACEBOOK
ODKAZ: POSHme.CZ/WEB/ESHOP