Masáž arganovým olejem – novinka v TAWANu!

Tawan si pro Vás připravil novinku, která je zrovna v této době velice příjemná. Můžete si užít olejovou masáž s arganovým olejem!

Arganový olej je přezdíván jako tekuté zlato a je to jeden z necennějších a nejdražších olejů, který se v kosmetickém průmyslu využívá. Tento olej má mnoho účinných látek, které jsou nám prospěšné. V tomto případě pro naši pokožku. Nejenže dokonale hydratuje, ale zpomaluje proces stárnutí, dodává kůži mnoho vitamínů jako jsou: vitamín E, který je silný protizánětlivý antioxidant a vitamín F, který hydratuje pokožku a zpomaluje proces stárnutí buněk.

argan

Arganový olej je také využíván při léčbě kožních onemocnění, při ekzémech, akné, popáleninách. Skvěle naši pokožku připravuje na opalování.

V Tawanu si můžete dopřát celotělovou olejovou masáž arganovým olejem, při které si nejen odpočinete, ale Thaječky Vám pomůžou od bolesti zaď, trošku Vás „prokřupají“ a srovnají vše, co je potřeba, tak, abyste se opět cítili jako znovuzrození!

My obě si masáže dopřáváme pravidelně jednou za měsíc a udržujeme tak bolesti zad na uzdě!

Navíc si před masáží můžete dát saunu, kterou máte v ceně a připravíte si tak skvěle celé tělo na masáž.

281_3_objednejte-si-k-vasi-masazi-pobyt-ve-spa-zdarma

Celou nabídku masáží v Tawan Thai Massage Centru v Brně si můžete prohlédnou zde: NABÍDKA MASÁŽÍ

Tawan najdete v samotném centru Brna na Šilingrově náměstí v budově hotelu Barceló Brno Palace. Při parkovaní můžete využít parkoviště hotelu, nezapomeňte si vyžádat parkovací kartu na recepci v TAWANu.

ODKAZ: OFICIÁLNÍ WEB TAWANU

ODKAZ: TAWAN NA FACEBOOKU