Náš blog je partnerem veletrhu STYL a KABO!

Od neděle 24. srpna do úterý 26. srpna se bude na brněnském výstavišti konat veletrh STYL a KABO – a my jsme jeho hrdým partnerem:)

1779861_10151951880320036_1110181278_n

Můžete se těšit na nejnovější modní trendy v oděvech, textilu, obuvi i doplňcích. Představeny Vám budou kolekce pro jaro – léto 2015. Uvidíte kolekce českých a evropských osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů.

Součástí jsou jako vždy módní přehlídky a bohatý doprovodný program.

 

 

Veletrh módy STYL je obchodním vrcholem módního průmyslu pro trh České republiky, Slovenska a zemí východní Evropy již od roku 1993. Vystavovatelé z více než 15 zemí světa zde nabízejí a předvádějí obchodníkům a nákupčím nové kolekce na příští sezony v jednotlivých branžích (klasická móda, volnočasová móda, dětská a těhotenská móda, spodní prádlo/plavky). Pravidelně jsou zde zastoupeny i formou profesionálních módních přehlídek kolekce českých a evropských osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů. V rámci bohatého doprovodného programu, mohou obchodníci shlédnout nabízené kolekce 4x denně i na velkém přehlídkovém mole. Součástí veletrhu STYL je i nabídka bižuterie a oděvních doplňků.

 

Veletrh obuvi KABO je nejprestižnější odborná přehlídka produkce českých a zahraničních výrobců obuvi, koženého zboží a doplňků v České a Slovenské republice. Prezentují se nejen výrobci obuvi a kožených doplňků, ale i většina „světových značek“ prostřednictvím tuzemských distributorů . Spolupracujícím partnerem veletrhu KABO je veletrh obuvi GDS mateřské společnosti Messe Düsseldorf.

zdroj: oficiální web veletrhu