Náramková inspirace z S Gallery

Něco Vám povím! Co se šperků obecně týká, jsem asi nejvíc zatížená na náramky…:) Právě náramků mám doma největší sbírku, ráda je všelijak kombinuji, líbí se mi, když je nosím na stejné ruce, jako hodinky, zkrátka, za mě jsou náramky nesmírně efektivní šperky a vypadají skvěle! A právě o náramcích bude i můj dnešní článek, mám pro Vás totiž velkou „náramkovou“ reportáž z mého oblíbeného obchodu se šperky v Brně – z S Gallery!

V S Gallery ve Velkém Špalíčku mají totiž opravdu úžasný výběr všech šperků, a to nejen náramků. Líbí se mi, že nabídka od všech značek, které v S Gallery mají, je jedinečná – šperky mají zajímavý a originální design, který je hravý, moderní… Zkrátka, pokud si potrpíte na svůj osobitý a charakteristický styl, tady si rozhodně vyberete.

Dnes bych Vám chtěla ale představit náramky od dvou zajímavých značek, první z nich je – STORY by Kranz & Ziegler.
Hravé, originální a nápadité. Takové jsou šperky z kolekce STORY od Kranz & Ziegler. Náramky STORY si můžete nazdobit korálky ze stříbra nebo pozlaceného stříbra ve zlaté a růžové barvě. Přívěsky jsou ozdobeny zirkony, onyxem i perlami.

Právě tento brand se totiž zaměřuje na náramky, a to nesmírně jedinečné – jejich finální vzhled, dekorace a kombinace si totiž utváříte zcela sami.
Přesně to já u značek oceňuji – když ponechají jakousi tvůrčí možnost i koncovému zákazníkovi, který si může vytvořit takový kousek, který se líbí a hodí právě jemu.

Já Vám v S Gallery nedávno opět pořídila pár fotek – právě náramků od značky Story. Vidíte, jak jdou vzájemně skvěle kombinovat a jak dobře vypadají na ruce.

Moc se mi také líbí propojení více barevných kovů na špercích. Už dávno totiž neplatí, že šperk by měl být vyrobený pouze z jednoho typu kovu. Naopak – dnes jsou v kurzu různé kombinace stříbra, zlata, nebo růžového zlata na jednom jediném kusu šperku. Vypadá to dobře, co říkáte?

Já sama miluji více náramků na jedné ruce, klidně i v kombinaci s hodinkami, jak píšu výše. Barvu náramků, nebo přívěsků, pak můžete sladit s Vaším celkovým outfitem.

Nádherné jsou i náramky od značky DI GIORGIO PARIS!

Zkrátka, pokud si, holky, na náramky taky potrpíte, tyto značky rozhodně stojí za to, abyste o nich věděly. Jsou stylové, neokoukané a originální! :)

Spoustu fotek z S Gallery si prohlédněte také ve fotogalerii.

Obchod S Gallery najdete v Brně ve Velkém Špalíčku, nakupovat můžete ovšem i přes eshop, viz odkaz níže.

ODKAZ: S GALLERY / web, shop
ODKAZ: S GALLERY / facebook