Nápojové speciality, kávy & koktejly z bistra Zdravě, chutně…LOW CARB

Můj nejmilejší podnik v centru? Jednoznačně bistro Zdravě, chutně…LOW CARB! Jak jsem se vám zde již mnohokrát svěřila, stravuji se už téměř dva roky výhradně v režimu low carb, velmi mi to vyhovuje. A právě v tomto bistru vaří podle zásad low carb stravy! Dáte si tu skvělé studené a teplé speciality, sladké dobroty, které připravuje majitelka bistra pod svou značkou Low Cab Cakes by Linn a mimo to, mají i úžasné nápoje, kávy – i ledové a také koktejly! Samozřejmě bez cukru – ale i tak sladké! Slazené stévií! Právě o těchto skvělých nápojích vám pár řádků napíšu – čtěte dál!

Bistru Zdravě, chutně…LOW CARB opravdu moc fandím, je to zde skvělé ve všech ohledech. Poloha v samém srdci Brna, na Zámečnické 3, jen pár kroků od náměstí Svobody. Krásné, vzdušné, čisté prostory, kde se vám bude příjemně jíst i odpočívat, s výhledem do ulic i centra města.

To hlavní – velmi pestrá nabídka jídel, dortíků, specialit a také, nápojů! Zajít si do tohoto bistra můžete vlastně kdykoliv přes den a vždy si tu dáte něco dobrého. Ráno mají vynikající snídaně, přes poledne můžete vybírat jídla z obědové nabídky – vždy nechybí polévka, zajímavé úpravy masa, často tu mívají i výborné cuketové špagety, různé saláty… Každý si rozhodně vybere!

Já sem chodím pravidelně i mlsat – ano, i při režimu low carb stravy můžete jíst sladce, a to v případě, že se sladí povolenými sladidly, jako jsou stévie, xylitol, erythritol… Dortíky a zákusky, které tu nabízí, jsou opravdu božské!

Ovšem, za pozornost zde stojí i nabídka nápojů. Můžete si tu objednat samozřejmě klasiku – kávu, čaje, ale za zmínku pak stojí i ledové kávy, mléčné koktejly a dokonce i alkoholické drinky – vše ovšem ve speciální „low carb“ úpravě. Na chuti to ale nepoznáte! ;)

Ledové kávy! Ať už klasické, s ledem, mlékem, šlehačkou…

Dáte si tu oblíbené Frapé, nebo třeba ledovou kávu se šlehačkou. Ovšem, bez cukru – právě v jiných kavárnách je zvykem do těchto typů káv dávat zbytečné množství cukru. V bistru Zdravě, chutně…LOW CARB si kávy vychutnáte právě i bez cukru!

Kdo má rád mléčné koktejly – i tu tu můžete vyzkoušet!

Mají buď malinový, nebo borůvkový – koktejly jsou sladké, ovšem slazené stéviovým sirupem, který je navíc i bez kalorií!

Myslím, že i takový koktejl vypadá velmi lákavě. ;)

Moc dobré tu jsou i svěží domácí limonády, připravované opět z kvalitních sirupů slazených stévií.

Velkou zajímavostí jsou pak i alkoholické drinky – třeba oblíbený Cuba Libre, na který je použitá cola slazená stévií. I svůj oblíbený „alko drink“ si můžete  dopřát v light úpravě, po které nepřiberete!

Zastavte se do bistra Zdravě, chutně…LOW CARB a vyzkoušejte některý ze skvělých nápojů!

Nové bistro Zdravě, chutně…Low Carb najdete v centru Brna na Zámečnické 3.

ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / instagram
ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / facebook