Jídla z oblíbených brněnských restaurací na váš stůl – nová rozvozová služba Jíme Brno!

Věřím, že restaurace ze sítě Con Gusto Brno – Ristorante Piazza, Restaurant & steakhouse Monte Bú, Pivnici U Čápa, Pivnici U Kohoutů…jistě všichni dobře znáte, chodíte sem a právě tyto podniky se řadí mezi ty vaše v Brně oblíbené. I proto byste měli vědět o velmi zajímavé novince, rozvozové službě Jíme Brno! Díky právě této službě se jídla z výše uvedených restaurací mohou dostat na váš stůl, domů, nebo do práce. Jedná se o nový brněnský rozvoz jídel – a já vám Jíme Brno představím i ve svém následujícím článku!
Mimochodem, mám pro vás i slevový kód Michaela100 – na slevu 100,- při objednání.
Navíc tento měsíc platí na jimebrno.cz bonus 100 Kč na první objednávku. Jediná podmínka je se registrovat. Čtěte dál!

Rozvozové služby se těší opravdu velké oblibě, mnozí jsme si je zvykli využívat hlavně v době koronavirové pandemie, kdy jsme do restaurací zkrátka chodit nemohli. Objednávky jídel fungují skvěle i dnes a stále jsou mezi lidmi velmi populární.

Novou brněnskou rozvozovou službou je právě Jíme Brno! Tuto službu spustila sít brněnských restaurací Con Gusto Brno, pod kterou spadají oblíbené podniky, které určitě dobře znáte a chodíte sem. Jedná se o restaurace Ristorante Piazza, Restaurant & steakhouse Monte Bú, Pivnice U Čápa, Pivnice U Kohoutů a také Táckárna.

Jídla právě z těchto podniků můžete objednávat přes webové stránky www.jimebrno.cz.
Objednávat můžete z Ristorante Piazza vynikající pizzu, těstoviny, středomořské speciality a ryby, z Monte Bú jejich vyhlášené burgery, skvělé úpravy masa a speciality z jejich nového lístkuz Pivnice U Čápa, nebo z Pivnice U Kohoutů oblíbené české klasiky a další speciality…

Zkrátka, vybere si rozhodně každý! U jídel z výše uvedených restaurací máte vždy záruku špičkové kvality – a jídla na stejné úrovni se dostanou i na váš stůl.

Navíc, jídla v rozvozové nabídce jsou pečlivě vybrána tak, aby byla vhodná k rozvozu, tzn., aby se přepravou nijak nezhoršila jejich kvalita a hlavně chuť.

Jídla jsou vždy také pečlivě zabalena, balení pak obsahují i popisky – složení i obsahu alergenů.

A za jak dlouho vám jídla dovezou? Doba by neměla přesánout maximálně 60 minut, pokud by se kurýr náhodou zdržel, bude vás samozřejmě kontaktovat.

To hlavní – jak objednávat?

Mrkněte na stránky www.jimebrno.cz – zde si můžete také zkontrolovat, zda rozvozová služba jezdí i k vám.

Pak už jen vyberete některou z nabízených restaurací a zobrazí se vám pestrá nabídka jídel. Zvolíte to, na co máte chuť a objednáte, zadáte, kam dovézt a zaplatíte platební kartou.

Mrkněte a vyzkoušejte! Nabídka jídel je opravdu skvělá, pestrá a hlavně, máte zaručenou špičkovou kvalitu!

Jak také zmiňuji v úvodu, mám pro vás i slevový kód Michaela100 – na slevu 100,- při objednání.
Navíc tento měsíc platí na jimebrno.cz bonus 100 Kč na první objednávku. Jediná podmínka je se registrovat.

ODKAZ: JÍME BRNO / web, objednávky

ODKAZ: CON GUSTO BRNO / web
ODKAZ: CON GUSTO BRNO / facebook
ODKAZ: CON GUSTO BRNO / instagram