Nádherná autorská kolekce VIMINI – božské šaty na plesy, vánoční večírky, do divadla…

K prosinci neodmyslitelně patří i čas speciálních událostí – vánočních večírků, setkání, oslav, blíží se Silvestr… Začala také plesová sezóna, chodíme více do divadel i na jiné výjimečné akce… To vše si, milé dámy, žádá jedno – nádherné šaty! Kdy jindy, než právě před Vánocemi se můžeme tak jedinečně oblékat! A právě inspirací na božské, originální šaty vám bude i můj následující článek. Chci vám totiž představit novou kolekci autorské řady VIMINI! Tu navrhuje majitelka butiku Vimini, Míša a věřte, v případě každého z těchto modelů se jedná o doslova úchvatnou záležitost. Mám pro vás i spoustu fotek – čtěte dál!

Období před Vánocemi je v mnoha ohledech speciální a výjimečné. Je tu čas vánočních setkání, večírků i plesů… A právě v této době užijeme krásné, společenské šaty snad víc, než kdy jindy!

Proto, milé dámy – mám pro vás inspiraci na překrásné šaty pro tyto události. Jsou z autorské kolekce VIMINI, kterou navrhuje sama majitelka butiku, Míša.

Jsou to kouzelné šaty v mnoha jedinečných střizích a mimo to, za pozornost stojí i látky, jemné, lehounké a vzdušné hedvábí! Tento materiál je sám o sobě dokonalý, lesklý, efektivní…

Kolekce šatů VIMINI už čítá spoustu úchvatných modelů!
Je možné si vybrat střih a vzor látky dle přání, ovšem i ze vzorníku látek, který dostanete do zpráv na vyžádání, stačí uvést, jaké barvy nebo vzory se vám líbí…

Zpravidla se šijí jen jedny šaty, jeden kus, takže originalita je zaručena, budete je mít jen vy!
Na přání je možné vyhotovit k šatům i gumičku, nebo stužku do vlasů ze stejného vzoru.
Největší výběr modelů je přímo k vyzkoušení a k prodeji v butiku na Pekařské, jinak se můžete podívat i na eshop Vimini: www.vimini.cz , kde jsou jednotlivé střihy vyfoceny a některé i skladem.
Posílají se i poštou po celé ČR a SR.
Samozřejmě mnohé tyto šaty najdete už i přímo v butiku Vimini na Pekařské, kdy si je coby hotové modely můžete zakoupit. Pokud vám daný model nesedí, je možné si jej nechat i upravit, třeba i zkrátit…
Šaty vám vždy budou perfektně sedět a hlavně, budou originální právě pro vás! A to je na tom také skvělé – dopřát si onu výjimečnost.
Mimochodem, tyto božské šaty užijete nejen na zmiňované speciální události, večírky, plesy, prodloužené… Hodit se vám budou i v létě, kdy vám budou slušet třeba i na dovolené.
V létě k takovým šatům klidně vezměte i tenisky! :)
Dámy, pokud byste tyto úchvatné šaty chtěly dopřát třeba i vaší mamince, sestře, kamarádce… můžete v butiku Vimini koupit i dárkový poukaz – na ušití šatů dle vlastní volby!
Myslím, že  „od Ježíška“ takový dárek potěší zaručeně každou ženu, co říkáte?

Butik VIMINI najdete v Brně na Pekařské 13.

ODKAZ: VIMINI / facebook

ODKAZ: VIMINI_MODA / instagram