My Style Milano – nový obchod se značkovou módou ve Freeportu!

Po delší době mám pro vás opět článek plný inspirace z outletového centra Freeport! Je tu totiž jedna velice zajímavá novinka, nový obchod, který si rozhodně zaslouží, abyste o něm věděli! Pořídíte zde totiž skutečně výjimečné věci, od takových brandů, které i v rámci celé naší země nebývají dostupné. Obchod se jmenuje My Style Milano a na skutečně obrovské ploše můžete vybírat z luxusních kousků – ovšem za bezkonkurenční ceny. K mání jsou tu věci od takových značek, jako jsou Versace Jeans, Galliano, Just Cavalli, Pinko, Love Moschino, Diesel, Fendi… Víc info a fotek v následující reportáži!

Troufám si tvrdit, že obchod s tak jedinečnými značkami opravdu jen tak někde nenajdete. Však upřímně, zamyslete se, kde i v rámci celé ČR koupíte oblečení od tak věhlasných brandů, jakými jsou Fendi, Galliano, Versace…

Právě módní kousky od těchto luxusních značek nabízí zbrusu nový obchod My Style Milano, který najdete v oblíbeném outletovém centru Freeport.

Obchod je to obrovský a nabídka je zde neskutečně pestrá. Co ovšem musím zmínit, tak ceny. Jistě víte, že móda i doplňky od takto luxusních brandů nebývají nejlevnější a ne každý si je může dovolit.

Ovšem, právě outletové ceny takových modelů mohou být mnohem příjemnější! Opravdu, i takto jedinečné věci můžete pořídit za velmi příznivé ceny. O tom jsem se přesvědčila právě v obchodě My Style Milano – za super ceny tu koupíte opravdu všechno – na cenovkách máte vždy srovnání s běžnou cenou a tou outletovou. Rozdíl je až 70%!

Určitě vás bude zajímat, co konkrétně v této nové prodejně pořídíte. Vyberou si tu jak dámy, tak i pánové!

Aktuálně je tu velmi pestrá nabídka zimních bund a kabátů. Pokud sháníte nějaký výjimečný kousek v tomto ohledu, rozhodně si tu vyberete!

Pár zajímavých modelů jsem vám opět nafotila pro inspiraci.

U mě tedy zvítězil tento božský kabát se zdobenými rukávy. A mají ho i v hnědé barvě!

Pokud si potrpíte na výstřední kousky, tak i ty tu mají! Třeba tato sytě růžová bunda Diesel, v té budete nepřehlédnutelní! :)

Velký výběr je tu i kalhot – džínů. Koupíte tu džíny Replay, Diesel, Galliano, Ferre a mnohé další.

Zaujaly mě tu i nádherné šaty – na večírky, plesy (snad se budou brzy konat :).

Dámy, určitě tu omrkněte i božské kabelky Pinko! Mají tu opravdu mnoho jedinečných modelů, v několika barvách. A ceny opět až o 70% nižší, než stejné kabelky v neoutletovém prodeji.

Pořídíte zde i boty – určitě se vám budou líbit tenisky od Love Moschino!

Tak jak budete mít do Freeportu cestu, určitě na tento obchod nezapomeňte, věřím, že budete opravdu nadšení a něco hezkého si tu vyberete. :)

Outletové centrum Freeport najdete v Hatích u Znojma.

ODKAZ: FREEPORT / web
ODKAZ: FREEPORT / facebook
ODKAZ: FREEPORT / instagram