Vánoční ozdoby, dekorace a tipy na dárky z obchodu Homedesign

Vánoce se blíží! Už máte všechny dárečky pro vaše blízké? Mám pro vás opět inspiraci – a nejen na dárky, ale i na překrásné vánoční ozdoby na stromeček, dekorace a doplňky z obchodu a eshopu Homedesign. Právě tento obchůdek nabízí vánoční ozdoby přímo dokonalé! Víc v následujícím článku se spoustou fotek…

O obchodu Homedesign, který najdete v Hodoníně, jsem vám zde nedávno už psala, ovšem tak široká nabídka mnoha jedinečných věcí si rozhodně zaslouží víc prostoru. Právě vánoční sortiment je v tomto obchodě přímo božský, třeba zmiňované vánoční ozdoby jsem tak úžasné nikde neviděla.
A pokud se vám nechce jet do Hodonína, můžete nakupovat i na eshopu www.homedesignshop.cz.

HOMEDESIGN je česká rodinná společnost již s 12 letou tradicí, která provozuje v Hodoníně kamennou prodejnu bytových doplňků světových značek a také eshop. 

Troufám si tvrdit, že obchod Homedesign skutečně nemá obdoby, a to ani u nás, v Brně. Pokud sháníte opravdu originální ozdoby na stromeček, jiné, luxusní, tady si rozhodně vyberete!

Ozdoby tu jsou v široké škále od italské firmy EDG. Každá ozdoba je něčím specifická, zajímavá. Některé jsou v jednoduchém designu…

…jiné velmi zdobené, dekorované.

Mimo vánoční ozdoby na stromeček tu pak pořídíte další vánoční dekorace domů – nejrůznější figurky, doplňky, svícny…

Nebo – umělé květiny, opět od značky EDG.

Věcí a dekorací v duchu Vánoc tu mají teď opravdu nespočet! A věřím, že si tu každý najde to, co se mu bude líbit, ať už si doma Vánoce ladíte v jakémkoliv stylu a barvách.

V obchůdku a na eshopu Homedesign pořídíte ovšem i krásné vánoční dárky, zejména sklo a porcelán.

Jedinečné jsou třeba kávové soupravy od značky Goebel s motivy děl předních světových umělců.

Ovšem, za speciální pozornost pak stojí i sváteční porcelán Villeroy & Boch. Tak širokou nabídku porcelánu této značky pohromadě jen tak někde neuvidíte!

Tato značka je celosvětově nesmírně populární a vyhledávaná. Porcelán Villeroy & Boch má i sběratelskou hodnotu, lidé si pořizují kus od kusu a vytváří si své vlastní kolekce, které se pak v rodinách dědí z generace na generaci.

A právě vánoční řada této značky je úchvatná! Věřím, že mi dáte jistě za pravdu. :)

Motivy letošní vánoční kolekce jsou obrázky dětí – a musím říct, že i díky tomu jsou jednotlivé kousky přímo dokonalé.

Porcelán Villeroy & Boch se opět skvěle hodí jak cenný vánoční dárek!

V obchodě Homedesign najdete i širokou nabídku bytových vůní.

 

Inspirujte se – třeba objevíte to, co by udělalo radost, vám, nebo někomu z vašich blízkých!

Kamennou prodejnu HOMEDESING najdete v Hodoníně na Masarykově nám. 122, k nákupům můžete ovšem využít i eshop, viz odkaz níže.

ODKAZ: HOMEDESIGNSHOP.CZ / web, eshop
ODKAZ: HOMEDESIGNSHOP.CZ / facebook
ODKAZ: HOMEDESIGNSHOP.CZ / instagram