Moje parfémová novinka pro toto jaro!

S příchodem každého nového ročního období měním parfém – buď za úplnou novinku, nebo vůni přizpůsobuji dané sezóně a sáhnu po některém ze svých dlouhodobě oblíbených parfémů, když mě zrovna žádná nová vůně neosloví. Ovšem, toto jaro jsem měla štěstí a našla jsem takový parfém, který je naprosto božský! Je od značky Zadig & Voltaire a jmenuje se This is Her! No Rules a víc vám o něm napíšu ve své dnešní recenzi. ;) A mimochodem, blíží se Den matek, tak takový parfém může být i fajn tipem na dáreček pro maminku. ;)

Parfémy Zadig & Voltaire jsem si oblíbila asi před dvěma lety, kdy jsem se s tímto brandem poprvé setkala. Jedná se o francouzskou značku, která stojí v první řadě za módními kolekcemi a musím říct, že i ty jsou naprosto úchvatné! Oblečení Zadig & Voltaire totiž přesně vystihuje můj vlastní styl, má rebelský nádech, rockové prvky a nebojí se také lehké extravagance. Zkrátka, dokonale vyzdvihne vaši vlastní módní osobnost. ;)

A přesně takové jsou i parfémy Zadig & Voltaire, výrazné, jedinečné a rozhodně velice originální, nezaměnitelné s jakoukoliv jinou vůní.

Sympatické mi také je, že několiv parfémů Zadig & Voltaire je v unisex provedení – a přesně takové vůně miluju. Typicky ženské vůně, sladké, opojné, to není nic pro mě, ale ty unisexové, tak ty můžu. ;) Navíc, sedí pak třeba i vašemu partnerovi a tak si parfém můžete půjčovat, teda, když to dovolíte. ;)

A právě od značky Zadig & Voltair je moje nová jarní vůně, kterou jsem si teď zamilovala! Je opět velice výrazná, zajímavá, netradiční, přesně v duchu parfémů od Zadig & Voltair.

Jedná se o novinku Zadig & Voltair This is Her! No Rules a pokud máte rádi dřevito-květinové vůně, bude se vám rozhodně také líbit. ;)

Tento parfém v sobě nese jak květinové tóny, ovšem rozhodně ne nijak sladké, spíš opojné a podmanivé. Ty v sobě spojuje s tóny dřevitými, až kořeněnými.

Rozhodně se ale nejedná o těžkou vůni, která si zaslouží jen okázalé příležitosti. Naopak, parfém je svěží a ideální pro každodenní nošení.

Nádherný je i flakon, opět v lehce provokativním stylu, podle konceptu značky Zadig & Voltaire. Lehounce růžový, s maskáčovým vzorem a obrázkem lebky. Design se zkrátka povedl! ;)

Takže, dámy, pokud přemýšlíte nad zajímavou, netradiční, osobitou a opravdu výjimečnou vůní, zkuste tuto, Zadig & Voltair This is Her! No Rules, věřím, že vás osloví, stejně, jako mě. ;)

A jak jsem zmínila v úvodu, tuto neděli je Den matek a právě parfém je skvělým tipem na dáreček, kterým maminku rozhodně potěšíte! ;)