Novinky v pfb Concept Store Brno – od značek Silvian Heach, Pollini a Geox!

V centru Brna, na Panské 12, najdete prostorově veliký, dvoupatrový butik pfb Concept Store Brno – a mají tu opravdu nádherné módní záležitosti, pro dámy i pány, a to od celé řady skvělých značek. Pokud si potrpíte na prémiovou, kvalitní a jedinečnou módu, tak tady jste rozhodně na správné adrese. :) Já vám sem chodím pravidelně pro inspiraci fotit novinky – a dnes vám chci představit ty od značek Silvian Heach, Pollini a Geox. A stojí fakt za to – přesvědčíte se na fotkách v následujícím článku. ;)

Myslím, že koncept obchodu pfb Concept Store Brno nemá v Brně obdoby – najdete tu totiž tolik krásných, značkových a jedinečných věcí, které zkrátka rozhodně nikde jinde v Brně nemají. A některé značky jsou, myslím, i unikátní záležitostí i v rámci celé České republiky – například kousky od italské módní ikony a blogerky Chiary Ferragni. ;)

Ve dvou podlažích pfb Concept Store Brno nabízí oblečení, módní doplňky – kabelky, obuv, ale i prádlo – a to jak pro nás, ženy, tak i pro pány.

Obléknete se tu pro jakoukoliv příležitost, pro každodenní nošení, ale pořídíte tu také perfektně padnoucí kostýmky, pouzdrové šaty, košile a pánové samozřejmě také obleky – mimochodem, na tento business styl je prvotřídní značka Hugo Boss – od té tu mají opravdu širokou škálu věcí.

Zpátky ale k aktuálním novinkám, které jsem vám tu pro váš přehled a inspiraci nedávno nafotila. ;)
V první řadě se jedná o nádhernou jarní kolekci od italské značky Silvian Heach – oblečení je z úžasných materiálů, je barevné, nebo se vzory a hlavně, dokonale sedí!

Co se jsem já osobně zkoušela, tak jsem se v každé věci cítila perfektně. Jedná se o ryze ženský styl oblečení, ve kterém skvěle vyniknou naše půvaby. :)

Hlavně – ty šaty! Třeba tyto – zelené! Byly dokonalé a navíc, opravdu příjemné, pružné a střihově naprosto výjimečné. A ta barva? Moje oblíbená! :)

Krásné jsou od značky Silvian Heach také topy, saka a také džíny – mají vysoký podíl elastanu a díky tomu jsou pohodlné, výborně sedí.

Novinkou jsou také v pfb Concept Store Brno také botičky od značky Pollini.

Jsou designově zajímavé, každý model má nějaký jedinečný prvek, zdobení, detail, který vás zaujme – stojí za prohlédnutí! :)

A nesmím zapomenout také na novinky od značky Geox – v první řadě boty, které jsou nesmírně pohodlné!

Ovšem, kromě bot Geox nabízí také oblečení – super jsou třeba jarní bundičky. ;)

Tak se stavte všechnu tu parádu do pfb Concept Store Brno omrknout na vlastní oči! :)

pfb CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12.

Na více fotek krásných věcí se podívejte také do fotogalerie!

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / web
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram