Módní inspirace z butiku Toscana Store

Milé dámy, znáte v centru butik Toscana Store? Najdete ho na Veselé 37 a mají tu opravdu překrásné věci – italskou módu od mnoha zajímavých značek. Super je i určitá originalita – nabízené věci tu mají po pár jednotlivých kusech. Nedávno jsem vám zde nafotila  pár outfitů pro inspiraci – víc v následujícím článku se spoustou fotek!

Pokud si i vy potrpíte na určitou výjimečnost vlastního stylu – rádi se oblékáte originálně, zajímavě, tak určitě čtěte dál! Věřím, že vás osloví nabídka právě butiku Toscana Store – ten najdete na Veselé 37 a je otevřený poměrně nově, od loňského léta. Butik byl stejně, jako všechny jiné obchody v období lockdownu zavřený, ovšem – teď opravdu stojí za návštěvu, mají zde totiž tolik překrásných věcí!

Sama dávám při nákupu oblečení raději přednost menším obchodům a butikům, než velkým řetězcům. Obvykle tu najdu výjimečné kousky, na které jinde nenarazíte. V Brně je butiků, které mají opravdu co nabídnout, jen pár – ovšem právě Toscana Store určitě stojí za pozornost.

Co se značek týká, tak tu koupíte stylové dámské oblečení, ale i kabelky a další doplňky, od celé řady italských brandů, jako jsou Kocca, Tensione In, Rinascimento, Kitana, Gio Cellini. Věřím, že vám některé názvy budou jistě povědomé. :)

Mnoho věcí je i od menších a lokálních italských značek – a právě tyto nádherné kousky tu nabízí za naprosto super ceny! 

Stylově tu najdete věci převážně v elegantním, sportovně – elegantním stylu. Zvláště, pokud si potrpíte na ryze ženskou módu, nejrůznější šaty, sukně, halenky, saka…rozhodně si tu vyberete!

Já jsem vám pár zajímavých outfitů, které mně osobně přišly zajímavé, opět nafotila přímo na sobě – ať tyto věci vidíte v jejich reálné podobě.

Oblečení tu najdete v mnoha překrásných barvách – přece jenom, letní období si ty pestré outfity přímo žádá!

Úžasné jsou zde třeba šaty – sama šaty miluji a nosím je snad celoročně, ovšem teď, v létě, se hodí víc, než kdy jindy.
Šaty si tu můžete vybrat pro každodenní nošení, ale i pro více společenské události.

Zajímavá tu jsou i trička, halenky, košile…opět každá věc má propracované detaily, skvělé střihy, zdobení, aplikace…

Koupíte tu i džíny, kraťasy a sukně – i ty si zde prohlédněte!

Jak se vám móda z butiku Toscana Store líbí? Vybraly byste si? Já rozhodně ano! ;)

Na více fotek se podívejte do fotogalerie.

Butik Toscana najdete v centru Brna na Veselé 37.

ODKAZ: TOSCANA STORE / facebook
ODKAZ: TOSCANA STORE / instagram