Rozzařte se! Letní make-up v několika krocích!

Dokonalý letní make up vytvoříte snadno, a to i díky pár základním produktům. Přes léto nemusíte používat hutné make-upy, pudry, oční stíny… Stačí vám BB krém, bronzer, tvářenka, rtěnka a řasenka! Mám pro vás inspiraci právě na jednoduchý letní make-up, který budete mít hotový raz dva. A výsledek bude stát za to!

Horké letní počasí & silné líčení, to nejde k sobě. Určitě to samy znáte – pokud je venku velké teplo, více se potíme a výraznější líčení na pleti nevypadá dobře. A nejen to – pokožka nemůže dýchat a kombinace potu a hutného make upu může uškodit, třeba se začne víc dělat akné.

Během letní sezóny si vystačíte s pár základními produkty, díky nimž se perfektně upravíte – a raz dva! Mám pro vás inspiraci, které věci by vám pro letní líčení chybět neměly. Stačí pár kroků a budete vypadat přímo božsky!

Zapomeňte na hutné a silné make-upy! Na pleti během léta nevypadají dobře. Naopak, dejte přednost lehčímu tónovacímu BB krému, který vaši pleť barevně sjednotí.

Pro základní sjednocení pleti v létě používám pouze BB krém, a to Missha M Perfect Cover BB krém – o této korejské značce jsem slyšela, že její BB krémy jsou snad vůbec nejlepší na trhu!

Pleť tyto krémy výborně hydratují, celkově ji barevně sjednocují a nejsou na pokožce patrné. Zároveň tento BB krém dokáže krýt i drobné nedostatky.

BB krém navíc obsahuje i ochranný faktor SPF 42, takže pokožce poskytne ochranu před nežádoucím vlivem slunečních paprsků.

Zbytečné je také používat pudry! Lehký lesk k letnímu looku patří, navíc, nechejte pokožku dýchat! Místo pudrů vsaďte na bronzery a rozjasňovače!

Já už roky používám bronzer Bahama Mama od značky theBalm. Právě tato značka nabízí skutečně skvělé tvářenky, pudry, bronzery a rozjasňovače a tento se mi osvědčil moc. Na pleti nevytváří hutný film, naopak není příliš patrný. Pokožce dodá sametový vzhled a jak jsem uvedla, je super i pro vystínování v oblastni lícních kostí.

Značka theBalm nabízí úžasné rozjasňovače! Já pro letošní sezónu vybrala theBalm Mary – Lou Manizer, hodí se  pro jakýkoliv tón pleti – má úžasně zlatavý nádech, který se zvlášť hezky vyjímá na opálené pleti.  

Rozjasňovač Mary-Lou Manizer má krásně jemnou texturu a dobře na pokožce drží – efekt jsem pozorovala po celý den. Opět je patrná silná pigmentace – stačí nanést opravdu malé množství k dosažení dokonalého efektu.

Pokud toužíte i v létě víc zvýraznit oči, místo stínů vsaďte na kvalitní linky, které vaše oči opticky zvětší. V létě je určitě fajn vybrat takové linky, které se nebudou obtiskovat. Já už roky nedám dopustit na linky Dermacol Black Sensation Precise Black. 

Očních linek jsem vyzkoušela nespočet, od mnoha různých značek. V naprosté většině případů se ale linky dost obtiskovaly. Tyto jsou skvělé – drží, neobtiskují se a nedrolí se. Navíc, nestojí moc. ;)

Na oči pak použijte oblíbenou řasenku, každý máme preferovanou tu svoji, věřím. :) A rtěnka? Bez té si i v létě neobjedu! Volím opět takovou, která hodně vydrží.

Skvěle se mi v poslední době osvědčily rtěnky od značky Nobea, konkrétně je boží řada Nobea Day-to-Day. Tuto rtěnku jsem si naprosto zamilovala, když jsem ji zkoušela v souvislosti s inspirací na valentýnské líčení. Mnoho z vás mi pak i psalo, co je za rtěnku – viděli jste ji na mně na mnoha fotkách.

Tato rtěnka je k dostání v mnoha odstínech, skvěle drží! Je na rtech moc příjemná. A super je i další řada matných rtěnek od značky Nobea – Nobea Summer Kiss, opět dokonale matné a dlouhodržící.

Všechny výše uvedené produkty koupíte na Notino.cz.