Milý Ježíšku… Tip na dárek „s hlavou v oblacích“!

Milý Ježíšku… To je moje „nová, limitovaná vánoční rubrika“! O čem je? No přece, o tipech na ty NEJ vánoční dárky! Do Vánoc mám pro vás připraveno spoustu „ježíškovských tipů a inspirace“ – dnes na dárky, díky kterým obdarovaný bude mít doslova hlavu v oblacích. Co věnovat poukaz na let v simulátoru Boeingu 737 v AirWine? Čtěte dál! ;)

Vánoce, Vánoce… Pomalu, ale jistě, „klepou na dveře“! Což s sebou přináší mnohé – příjemné chvíle předvánoční atmosféry, ale také stres a shon, třeba se sháněním vánočních dárků. A protože i já sama moc dobře vím, že „vymyslet, sehnat, koupit, originální dárek, který potěší“ – není jen tak, vytvořila jsem pro vás na blogu limitovanou vánoční rubriku „Milý Ježíšku“ – právě s tipy na jedinečné dárečky. Dnes mám pro vás doslova boží tip! Co věnovat poukaz na zážitek, který nebývá na programu běžného dne – voucher do leteckého simulátoru AirWine? Myslím, že s takovým dárkem máte úspěch doslova zaručený… :)

Já sáma dárky mnohem raději dávám, než je dostávám. Není totiž hezčí pocit, než když vidíte radost někoho, koho máte rádi a na kom vám záleží. A proto si na výběru vánočních dárků dávám každoročně záležet. Nebudu ale tvrdit, že mám vždy „spoustu originálních nápadů“, co komu koupit. Třeba v případě mých dětí to jde snadno –  ti mají vždy asi „milion“ tipů, co by zrovna „hrozně nutně potřebovaly“… :) Ale co koupit manželovi, rodičům, prarodičům…to je vždycky doslova oříšek.

Musím říct, že díky své práci mám poslední dobou opravdu hodně fajn tipů právě na vhodné a originální dárky – a ráda se tu o ně s vámi podělím.
Jedním z výjimečných dárků, se kterým zaručeně potěšíte, může být právě voucher na let v leteckém simulátoru Boeingu 737 v AirWine, kousek od Brna, v Němčičkách.

V AirWine najdete naprosto věrnou kopii kokpitu zmiňovaného Boeingu 737.

Prožitek je v tomto letecké simulátoru skutečně naprosto věrohodný a od pocitu “ve vzduchu” naprosto k nerozenání – výhled z kokpitu zajišťují projekce na tři plátna, se zorným úhlem téměř 180°, která vytváří realistický dojem.

Vyzkoušet si tu můžete několik “letových programů” – a kromě toho, ochutnáte vynikající domácí víno v místním sklípku. 

A co konkrétně v AirWine nabízí?

Na výběr máte rovnou několik programů, pro jednotlivce, páry, ale i celé skupiny.

Základní jsou letecké programy – “Pilot” a “Kapitán” – tyto programy jsou určené pro lidi, kteří nemají zkušenosti s řízením letadla, ale také pro ty, kteří letadlům rozumějí a létají.

Rozdíl v těchto dvou programech je akorát časový. Pilot je na 30min letu + 10min předletový briefing, Kapitán je 50min letu + 10min předletový briefing.

Dále AirWine nabízí program Trénink – je určený pro piloty a nadšence, kteří si chtějí procvičit lety před pravidelným přezkoušením, nebo jen tak.

Velkou zajímavostí je i program Sully – zázračné přistání na řece Hudson – let 1549 US Airways.

Zajímavý je i program “S láskou do oblak” – jedná se o 2,5 hodinový program, který je ideální i pro páry – a co vás čeká? 60 minut pilotování simulátoru letadla Boeing 737NG, 2 vzlétnutí + 2 přistání.
Navíc můžete degustovat 3 vzorků vín z rodinného vinařství, těšit se můžete také na posezení při kávě s dezertem,
nealko nápoje, sýrový talíř + pečivo.
Navíc, jako dárek dostanete láhev vína a certifikát.

Zpět k vánočním dárkům, o kterých jsem psala v úvodu. Už věříte, že dárkový poukaz do AirWine je rozhodně tím nejlepším tipem, pro úpně každého? Dárkové poukazy si můžete vybrat a zakoupit přímo na webu www.airwine.cz, zároveň si zde můžete vybrat i termín, který se vám pro návštěvu hodí. Takže – pokud chcete udělat opravdu radost – toto je můj tip;)

Letecký simulátor AirWine najdete v Němčičkách, na adrese Němčičky 285. Více informací o rezervacích a také o možnostech zakoupení dárkových poukazů se dozvíte na webu AirWine, viz odkaz níže.

ODKAZ: AIRWINE / web
ODKAZ: AIRWINE / facebook