Máte program pro děti na léto? Tip na skvělé tábory – na kole!

Letní prázdniny se rychle blíží a věřím, že celá řada z vás přemýšlí o programu pro děti. Navíc, koronavirová situace určitě všem změnila plány na zahraniční dovolenou a větší cestování, proto věřím, že tipy na aktivní prožití prázdnin – hlavně právě pro děti, oceníte. ;) Chci vám doporučit příměstské tábory, ale i ty klasické strávené na kole! Právě kolo je pro děti skvělou zábavou, užijí si pohyb, kamarády, něco nového se naučí, navíc pod vedením dvojnásobného mistra světa v biketrialu, Josefa Dresslera. Zní to skvěle, co říkáte? Víc informací v následujícím článku… ;)

Pokud doma máte děti, věřím, že stejně, jako každý rok přemýšlíte, jaký program pro děti na léto vybrat. A právě tábory, ať už příměstské, nebo ty klasické, s přespáváním, jsou tou nejlepíší volbou! Pokud navíc chodíte do práce, tak tábory vám mohou pomoci s hlídáním.

Sama jsem na tábory jako malá jezdila opravdu strašně ráda, k táborům se vlastně vážou i moje nejlepší vzpomínky na prázdniny. Děti zažijí dobrodružství, poznají nové kamarády, něco nového se naučí, sportují a hýbou se, učí se větší samostatnosti, zkrátka, tábory jsou super věc!

Ráda bych vám dnes dala tip na perfektní tábory strávené na kole! Myslím, že ježdění na kole je sport, který milují snad všechny děti, a to soudím i podle svých synů – ti jezdí na kole snad denně. :)

Jak jsem už nastínila v úvodu, chci vám doporučit příměstské tábory (konané v Praze i v Brně) a také klasické tábory zaměřené právě na kolo! 
Tyto tábory vede navíc skutečný profesionál, Josef Dressler – dvojnásobný mistr světa v biketrialu, který za posledních 20 let lidem ukazuje, jak kolo lépe ovládat a mít z něj větší radost. Napsal i 3 kniny, loni na podzim vydal inovované vydání knihy Škola kola, kde lidem ukazuje, jak je kolo kulaté, pestré a zajímavé. V knize jsou žáci, jako Tomáš Hanák, Lucka Výborná, Tomáš Berdych, Martin Veselovský, Tonya Graves a další… 

A právě Josef Dressler pořádá Dressler campy, jejichž mottem je: Bavtem se kolem. Campy jsou cílené na celé rodiny, ovšem teď jsou vypsané příměstské campy pro děti a campy i s přespáváním.

Příměstské campy se konají o prázdninách, v Praze a také v Brně. 
Děti si užijí pět skvělých dnů, kdy budou jezdit na kole, naučí se různé cyklistické disciplíny, naučí se lépe své kolo ováladat, opravit, ale také si osvojí základy první pomoci, pravidla bezpečného provozu na kole na silnice, užijí si soutěže, hry, na závěr děti čeká „kolomaturita“ s odměnami.
Vše je pro děti uzpůsobeno formou hry, aby děti pochopily, že kolo je skvělá věc, díky které si užijí ty nejlepší prázdniny.
Víc informací o příměstském táboře v Brně najdete ZDE.
Pokud vás zajímá příměstký tábor v Praze – ZDE.
Pro děti se pak navíc koná camp v Krkonoších v KRNAPu, který je mimořádně oblíbený. :) Je to tábor v přírodě a s kolem, ale plný dalších her. Vždy s nějakým motivem, celotáborovou hrou, bojovkou, koupáním v horském potoce, sbíráním hub a borůvek a zážitků na kole.
Jak to vypadalo loni mrkněte níže. ;)

Na přelomu července a srpna se pak bude konat dětský camp pro víc sportující děti, které se nebojí dřiny. Tábor je na Vysočině ve Vysočina aréně. Zde si děti procvíčí obratnost, rehabilitují a protahují se.
Pro děti v Praze je pak také oblíbený dětský kroužek.

Navíc, je možné udělat i speciální malý camp pro skupinku dětí na klíč, nabízí také individuální výuku.
Všechny tábory si můžete rezervovat přímo přes web. ;)
Tak co říkáte, pro děti to zní jako naprosto perfektní program! Rezervujte si tábory včas! ;)