Máte i vy svůj talisman?

Už od malička tíhnu k nejrůznějším osobním věcem, které pro mě mají zvláštní smysl a význam. Dostala jsem je třeba jako milý dárek, nebo jsem si je koupila sama – pro zvláštní příležitost. Myslím tím své „talismany“ – moje poklady, které mívám u sebe a které mě mají chránit a nosit mi štěstí. Často jsou to šperky, třeba přívěsky, náramky… Takové šperky pro mě mají opravdu velkou hodnotu – a nemyslím jen tu finanční. 
Pokud i vy máte své osobní talismany a také věříte v jejich kouzlo a sílu – pak si přečtěte můj článek na toto téma! Chci vám v něm i ukázat krásné šperky, s motivy typickými pro talismany, z kolekcí mé oblíbené značky šperků – ALOve… 

Talismany, poklady pro štěstí, hrajou v mém životě velkou roli už od malička… Vzpomínám si, jak jsem své první talismany, malé sošky andělíčků, dostala od mé babičky, když mi bylo asi 7 let. Sošky mě měly ochraňovat a měly mně přinášet štěstí.

Od té doby síle takových věcí věřím… A proč také ne? Je hezké, když má člověk nějakou osobní věc, která má pro něj zvláštní a jedinečný smysl. Ať už je to třeba soška slona pro štěstí, šupina z kapra v peněžence, která má přinášet peníze, lapač snů v ložnici, nebo třeba nějaký šperk, přívěšek na krk… Věc, která je talismanem, je pro nás blízká a já musím říct, že nás její přítomnost na blízku až uklidňuje…

Talismany si pořizuji i sama – třeba když jsem byla těhotná a čekala jsem svého prvního syna, koupila jsem si zlatý přívěšek na krk, ve tvaru malého chlapečka. Nosila jsem ho každý den a věřila, že mi i tento talisman přinese štěstí – a mně se narodí zdravé dítě.

Zkrátka, já sama talismanům a jejich „moci“ věřím. A talismany pořizuji i svým dětem a takové věci, dárky, dávám i všem, které mám ráda.

I proto, že mám talismany moc ráda, vám chci napsat o špercích právě s motivy talismanů od značky ALOve – stojí opravdu za pozornost!

Takové šperky jsou právě tím ideálním talismanem, ať už pro vás, nebo pro kohokoliv blízkého – třeba i pro děti, které bude takový šperk ochraňovat a bude jim nosit štěstí…

V kolekcích najdete nádherné, jemné náramky, přívěsky, s motivy symbolů, které jsou právě pro talismany typické a charakteristické. Jsou to třeba andělíčkové, symbol ležaté osmičky – nekonečna, čtyřlístek, srdíčko, měsíc, klíček…

Symbol, který má vystihovat váš talisman, nebo talisman pro někoho blízkého, si v této kolekci určitě najdete…

Velké kouzlo mají i náramky s barevnými provázky – na zlaté přívěsky, destičky (z bílého, žlutého i růžového zlata), si můžete nechat vygravírovat cokoliv, co má pro vás osobní podstatu a důležitost.

S gravírováním vám tak vznikne skutečně osobní záležitost, ke které si vy, nebo obdarovaný, vytvoří osobní vztah.

Pár kousků šperků s motivy talismanů od značky ALOve jsem vám nafotila – na sobě, ať je vidíte hezky v reálné podobě…

A co vy – také máte své talismany? Věci, které vás chrání a přináší do vašeho osudu štěstí? :)

Fotky z článku si detailně prohlédněte i ve fotogalerii.

Butik ALOve najdete v Brně v OC Olympia.

ODKAZ: ALOVE / web
ODKAZ: ALOVE / facebook