Léto v butiku Sailor Tom

Konečně léto, se vším všudy! Taky si to tak užíváte? Já rozhodně – a létu samozřejmě přizpůsobuji i styl oblékání. A kdy jindy, než právě v létě, nosit módu třeba v námořnickém stylu? :) Proto pro vás dnes mám zajímavou inspiraci z butiku Sailor Tom, kde právě oblečení (nejen) v námořnickém stylu najdete. A řeknu vám, jsou to krásné věci, nejen pro nás, ženy, ale i pro pány a dětičky… :) Tady je moje reportáž! 

O butiku Sailor Tom, který najdete v centru Brna, na Orlí 12, jsem vám tu už psala, je to jeden z těch brněnských obchůdků, který si rozhodně zaslouží pozornost. Nabízí totiž opět zcela originální, stylovou a zajímavou módu, na kterou v běžných obchodech většinou nenarazíte.

V butku Sailor Tom v první řadě koupíte oblečení od chorvatské značky Sailor Tom. Jak už sám název tohoto brandu napovídá, značka je inspirovaná yachtingovou módou, která se vyznačuje barevně uceleným designem. Námořnické, yachtingové módě, vévodí modrá, bílá, červená, proužky, sportovně –  elegantní provedení, čístý styl, jednoduché střihy, které ovšem dokonale sedí.

Ovšem, nemyslete si, že módu v tomto stylu užijete jen někde u moře, na letní dovolené – naopak, tento módní styl můžete nosit v podstatě kdykoliv a kdekoliv – samozřejmě v létě je takové oblékání trendy asi nejvíc… :)

Yachtingová móda je také velice nadčasová a musím říct, že tento styl nepodléhá módním trendům, což je jeho velkou výhodou. Chci tím říct, že s pořízením kousku v tomto duchu se nemusíte obávat, že příští sezónu vyjde z módy.

Značku Sailor Tom nabízí jako jediní u nás právě v butiku stejnojmennéhé názvu, na Orlí 12.

Koupíte tu krásné kousky jak pro nás, ženy, tak i pro pány, ale i děti… Hlavně pánové tu mají senzační výběr – pro ty je nabídka v ostatních obchodech většinou „nic moc“. Tady koupí krásná polo trička, košile, mikiny, polokošile…

Pro nás, ženy, tu jsou krásné šatičky, trička, polo trička, mikiny, tuniky…

…a super je i nabídka pro děti! Trička, mikinky, pro holčičky nádherné šatičky!

Naprosto úchvatná jsou i body pro miminka – mají je i v těch nejmenších velikostech.

Musím také napsat, že značka Sailor Tom má žasné materiály, měkoučké, velice příjemné, dobře se nosí a praním se kvalita nijak nehorší.

Stavte se omrknout – věřím, že se vám tu nějaký hezký kousek bude také líbí… :)

Na mnoho dalších fotek z obchodu Sailor Tom se podívejte také do fotogalerie.

Obchod Sailor Tom najdete na Orlí 12.

ODKAZ: SAILOR TOM / facebook