Letní inspirace z Amande Fashion Store!

Dámy, opět mám pro vás článek plný módní inspirace! Chci vám dnes ve své reportáži ukázat spoustu krásných novinek z mého oblíbeného butiku Amande Fashion Store. Věřím, že se vám taková paráda bude moc líbit! ;)

Co se módy týká, je léto mým snad nejoblíbenějším obdobím. Je tolik možností, jak se krásně obléct – konečně nemusíme své outfity schovávat pod dlouhými kabáty a bundami. A všechny ty šatičky, sukně, kraťásky…to je zkrátka radost nosit, souhlasíte? :)

A proto je určitě fajn pořídit si nějaké krásné, nové, letní kousky – pokud se chystáte na letní dovolenou, je právě i to důvodem udělat si radost a koupit si něco hezkého s sebou. Třeba vás inspiruje ve výběru i tento můj článek – představím vám spoustu krásných novinek z butiku Amande Fashion Store, který najdete v Brně na Minské 55.

Tento butik má už od doby, kdy se asi před rokem a půl otevřel, rozhodně co nabídnout. Pokaždé je tu úžasně pestrá a originální kolekce, ze které je radost si vybírat.

Líbí se mi, že každý model v Amande je něčím specifický, zajímavý, originální – zkrátka, můžete si být jisté, že právě takové věci rozhodně podtrhnou jedinečnost vašeho vlastního stylu.

Aktuálně tu najdete mnoho novinek – a samozřejmě, naprostá většina z nich se nese v letním duchu. Boží jsou nejrůžnější šatičky – těch tu mají opravdu mnoho!

Za pozornost pak stojí i další krásné kousky – třeba džíny, kraťásky, sukýny a samozřejmě topy, trička a halenky.

Jednotlivé věci se tu dají skvěle vzájemně kombinovat – můžete si tu vytvoři celý letní outfit. ;)

Co se značek týká – majitelka butiku, Zuzka, vybírá věci osobně přímo v Itálii a já musím uznat, že má super vkus.

V Amande koupíte oblečení od brandů, jako jsou Sexy woman, Maryley a Please. Skvělá je také značka Roberta Biagi –  to jsou elegantnější a luxusní záležitost. Dále tu mají brandy Alta Tensione, nebo Any Case… 

Novinkou je pak další italský brand, IMPERFECT, což jsou střihově čisté, jednoduché, ovšem velmi originální kousky. A také, neuvěřitelně pohodlné!

Zkrátka, za mě je nabídka butiku Amande snad čím dál lepší – osobně bych si tu vybrala opravdu spoustu věcí.

Jak se vám nová kolekce v Amande líbí? Mrkněte na spoustu outfitů, které jsem vám tu nafotila – fotky jsou v tomto článku a i ve fotogalerii pod ním… :)

Fashion Store Amande najdete na Minské 55.

ODKAZ: AMANDE / facebook