Představuji: přípravky pro zdraví i krásu od značky Bonaloka

Měla jsem možnost otestovat několik zajímavých produktů od české značky Bonaloka – tento brand používá do svých přípravků velice speciální složku, přírodní astaxanthin, což je nejsilnější známý antioxidant na světě. Má opravdu neuvěřitelné vlastnosti a také, účinky – i proto stojí značka Bonaloka se svými produkty za pozornost. Mrkněte na moji recenzi, věřím, že by vás mohla oslovit… ;)

Co se kosmetických produktů, ale i zajímavých doplňků stravy týká, ráda zkouším novinky – a proto jsem kývla na nabídku vyzkoušet několik přípravků české značky Bonaloka. Ta používá coby primární účinnou složku přírodní astaxanthin, což je velice silný antioxidant, který má prokázané příznivé účinky na naše zdraví a vzhled.

Co to je „astaxanthin“?
Jedná se o karotenoid, v přírodě se vyskytuje například v lososech, humrech, krevetách… Má vysoce silné antioxidační vlastnosti – odbourává volné radikály, ty stojí za příčinou mnoha onemocnění. Působení a příznivé účinky astaxanthinu jsou potvrzeny vědeckými studiemi, stejně tak jako jeho naprostá bezpečnost pro náš organismus (bez nežádoucího vedlejšího působení).

Produkty s vysokým podílem astaxanthinu nabízí a vyrábí česká značka Bonaloka – ať už se jedná o doplňky stravy, kosmetické produkty, potraviny, nebo dokonce, doplňky pro zvířata.

Já některé z těchto přípravků otestovala – představím vám je blíže ve své recenzi.

ASTAFEM – Doplněk stravy pro ženy s astaxanthinem
Jedná se o kapsle, které jsou svým složením speciálně upraveny pro potřeby žen, obsahují jedinečnou kombinaci účinných látek a také, 4mg astaxanthinu.

Přípravek Astafem napomáhá správnému fungování ženského organismu, zvyšuje obranyschopnost, pomáhá v boji s volnými radikály.
Kapsle obsahují také vitamín C, biotin, vitamín B6, B5, zinek…
Celkově kapsle příznivě působí k normálnímu fungování nervového a imuntního systému, zároveň podporují normální hormonální funkce. Obsažený zinek zase přispívá k normální plodnosti a reprodukci.

Bere se 1 kapsle denně, na lačno. Já testuji nyní cca 10 dnů, cítím se dobře – z dlouhodobého hlediska zatím nemohu hodnotit, ale věřím, že právě obsažený astaxanthin bude pro moje zdraví ve výsledku přínosem.

Dále jsem vyzkoušela tři kosmetické produtky, všechny opět s obsahem astaxanthinu.

Regenerační maska s antioxidanty
Maska obsahuje vysoký podíl astaxanthinu a také, vitamín C a E. Celkově působí proti stárnutí pleti, pokožku vyživuje, regeneruje, posiluje její přirozenou obranyschopnost.

Obsahuje také cenné oleje – avokádový olej, bambucké máslo, které jsou známé svými příznivými účinky na pleť.

Maska je zajímavá i svou barvou, která je sytě oranžová. Maska ovšem nijak pokožku nezabarvuje. Texturou je krémová, nemastná, řekla bych až fluidní. Oceňuji i to, že je bez parfemace, je vhodná tedy i na citlivou pleť.

Používá se cca 2-3 týdně, necháte působit 20 minut, nevstřebané zbytky se mohou odstranit.

Musím říct, že pleť je po této masce přímo dokonalá! Vyhlazená, svěží, bez tolik patrných drobných vrásek.

Omlazující olejové sérum
Vyzkoušela jsem i toto Omlazující olejové sérum – opět obsahuje astaxanthin, vitamín E a také squalan, který je známý anti-age účinky.

Jedná se o olejové sérum, stačí tedy opravdu jen velice malé množství, které se aplikuje přímo na vyčistěnou pokožku, vmasíruje se, poté můžete dle potřeby aplikovat krém. Sérum má opět sytě oranžovou barvu – což je dané obsaženým astaxanthinem.

Pleť je při pravidelném používání krásná, já si všímám menší visibility vrásek, hlavně na čele a kolem očí. Sérum opět skvěle snáším i na své citlivé pleti – je bez parfemace a nijak nedráždí.

Vyživující noční krém
Velice příjemný noční krém. Má výbornou texturu – na mě „tak akorát“, krémovou, ne nijak přehnaně hutnou, nebo mastnou. Krém opět obsahuje coby hlavní účinnou látku astaxanthin.

Barvou je krém opět oranžový, ovšem pokožku nebarví. Oranžová barva je opět daná obsaženým astaxanthinem.

Krém má anti-age účinek, redukuje vrásky a nedokonalosti pleti, pleť vyživuje, hydratuje, celkově je krém skutečně velice příjemný, na pleti navozuje příjemný, komfortní pocit.

Za mě opět výborný připravek, používám cca 10 dnů, v kombinaci s výše uvedenou maskou a sérem. Moje pleť vypadá krásně, zdravě, svěže.

Všechny tyto produkty koupíte na eshopu Bonaloka, viz odkaz níže.

ODKAZ: BONALOKA / web, eshop
ODKAZ: BONALOKA / facebook
ODKAZ: BONALOKA / instagram