Letní speciality v bistru Zdravě, chutně…LOW CARB

Doufám, že počasí se nám už definitivně umoudří a bude jen krásně, teplo – a my si tak užijeme vše, co k jarním i letním dnům patří. Třeba i posezení venku, zmrzliny, osvěžující kávy, drinky… Na takové dobroty si totiž můžete zajít do bistra Zdravě, chutně…LOW CARB na Zámečnickou 3 v centru! Všechny speciality zde, jídla, dezerty, ale i limonády, míchané drinky…tu připravují zcela bez cukru, dle zásad low carb stravy. Mlsat tady můžete bez výčitek a dopřejete si tu třeba i to, co si jinde obvykle nedáváte – dortíky, aperol drink, ledové kávy…
Bistro má v provozu i krásnou zahrádku, kde můžete posedět, dát si oběd, dortíky, nebo i některý ze zmiňovaných drinků… 
Pozvánkou do bistra vám bude i můj následující článek se spoustou fotek…
Bistro Zdravě, chutně…LOW CARB je mou doslova srdeční záležitostí a opravdu majitelům ve všem fandím – o bistro se starají srdcem a je to znát. Nabídka je zde skvělá, pestrá, jídla z teplé kuchyně neuvěřitelně dobrá – což potvrzuji nejen já, ale i mnoho mých známých, kdo do tohoto bistra chodí pravidelně na obědy.
Tentokrát vás chci pozvat na letní speciality, které si můžete vychutnat třeba i na krásné a prostorné zahrádce přímo před bistrem!
Využít tu můžete k posezení několik stolečků – a určitě vám tu bude moc příjemně! Ze Zámečnické ulice, která je sama o sobě klidná, pak můžete sledovat i rušné dění na nedalekém nám. Svobody.
Zpátky k letní nabídce v bistru Zdravě, chutně…LOW CARB!
V první řadě vás sem chci pozvat na low carb zmrzlinu!
Ta je v případě tohoto bistra opravdu raritou – sehnat obecně low carb zmrzlinu je totiž téměř nemožné!
Low carb zmrzlina v bistru Zdravě, chutně…LOW CARB je slazená stévií, dále je vyrobené pouze ze smetany a mléka. Mimochodem, 1 kopeček LC zmrzliny má pouze 80 kCal a 1,5g sacharidů ( dle druhu).
Tuto zmrzlinu si opět mohou dopřát i diabetici a celiaci.
V nabídce je vždy několik příchutí zmrzliny – já za sebe doporučuji jahodovou, čokoládovou a Kinder Maxi King! Je dokonalá! A opravdu, až neuvěříte, že je zcela bez cukru.
Mezi další „sladké nesladké“ dobroty v bistru pak patří nejrůznější dortíky, dezerty, tyčinky s ořechy… Nabídka se mění a často se tu objevují i skvělé novinky!
Dorty jsou pečené z kvalitní mandlové, kokosové, ořechové mouky a jsou slazeny stévií, která je mimochodem sama o sobě zcela bez kalorií!
Do bistra si zajděte i na drink – těch je v nabídce také spoustu! Nechybí třeba i oblíbené kávové speciality a ledové kávy – které jsou jinde obvykle s velkou dávkou nezdravého cukru…
Zde si můžete dát kávu třeba i s low carb zmrzlinou, nebo s tonikem bez cukru…
A za zmínku pak stojí i alko & nealko míchané nápoje – a opět bez cukru! Můžete si zde dopřát své oblíbené drinky v odlehčené a zdravější verzi.
Já tu byla naprosto nadšená z nealko aperolu – připravuje se ze speciálního aperol sirupu, který je opět slazený stévií. Takový drink je tak dobrý! Na letní pití, navíc bez alkoholu, naprosto super!
Stavte se do bistra Zdravě, chutně…LOW CARB na některou z dobrot, nebudete litovat! Sami se přesvědčíte, že i mlsat se dá zdravěji a lépe. ;)
Bistro Zdravě, chutně…LOW CARB najdete v centru Brna na Zámečnické 3.

ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / instagram
ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / facebook