Letní móda pro děti v obchůdku Original Marines

Dnešní článek opět patří dětem a jejich rodičům! ;) Mám pro vás velkou inspiraci na krásné oblečení z obchůdku Original Marines v Galerii Vaňkovka. A že je tady stále z čeho vybírat! Přesvědčíte se v mém článku se spoustou fotek… ;) Navíc – probíhají zde slevy, 20 – 50% na označené zboží a při nákupu 3 kusů zboží ve slevě získáte dalších 10% slevu.

Kam pro dětské oblečení v Brně? Zkuste se zajít mrknout právě do obchodu Original Marines – tady si totiž rozhodně vyberete!

Ať už sháníte věci pro holčičky, kluky, nebo miminka, mají zde toho opravdu spoustu.

Na oblečení této italské značky se mi líbí hlavně ta úžasná barevnost, kvalitní materiály a super střihy, motivy, obrázky… Zkrátka, toto vše právě k dětské módě patří!

Kolekce Original Marines jsou vždy neuvěřitelně pestré, jednotlivé věci jdou vzájemně výborně kombinovat, takže si tu můžete vybrat celý outfit.

Na oblečení jsou často obrázky a motivy postaviček oblíbených hrdinů z pohádek – a jak vím sama ze své zkušenosti maminky, právě takové věci děti (a hlavně ty malé) nejvíc milují. :)

Děti tu oblečete kompletně – seženete zde i doplňky, třeba čepičky, kloboučky, plavky, nebo také dětská pyžamka.
Aktuálně je v obchodě Original Marines v Galerii Vaňkovka nádherná letní kolekce, ze které si rozhodně vybere každý.

Velikostně tu pořídíte věci už pro malá miminka – pro ta tu mají overaly, bodyčka…

…pak tu najdete krásné a roztomilé věci pro batolata…

…a samozřejmě i pro větší a velké děti.

Pro kluky tu mají třeba i parádní věci na víc okázalé příložitosti, třeba různá saka, společenské kalhoty, nebo dokonce, švihácké malé obleky. :)

Naproto boží pro kluky je třeba tato denimová bundička, z té jsem byla přímo unešená! No řekněte – malým klukům musí naprosto slušet! :)

Krásné kousky jsou zde i pro holčičky, všechny ty šatičky, sukně, legínky, lehké bundičky… Radost takové oblečení holčičkám oblékat!

Moc fajn jsou zde i tepláčky a teplákové soupravy – právě takové věci nosí děti asi nejčastěji a nejraději, ovšem, také tepláky mohou vypadat skvěle!

Zkrátka, v obchůdku Original Marines oblečete děti od hlavy až po paty, navíc opravdu dokonale! Tak hezké věci pro děti, to se jen tak někde nevidí… ;) Zajděte se do Original Marines podívat!

Na spoustu fotek z aktuální nabídky obchůdku Original Marines mrkněte také do fotogalerie. ;)

POZOR – upozorňuji, že z důvodu probíhajících slev může být již některé zboží na fotkách vyprodané. Tak si pospěšte, ať vám ty super kousky neutečou! ;)

Obchod Original Marines najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / facebook
ODKAZ: ORIGINAL MARINES / web

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / instagram