Letní inspirace z obchůdku IvaDekor

Nedávno jsem se opět stavila omrknout, co je nového v mém oblíbeném obchůdku s bytovými dekoracemi a doplňky – v IvaDekor na Horově ulici. Mají tu spoustu krásných věcí, které jsem vám nafotila a představím vám je ve své dnešní reportáži…

Pokud sháníte nějakou jedinečnou dekoraci, doplněk – ať už pro interiér, či exteriér, určitě se zajděte podívat právě do obchodu IvaDekor, mají tu senzační výběr!

Obchůdek IvaDekor najdete v Brně na Horově 16 a také v Kuřimi na Tišnovské ulici. Takže, až budete mít cestu kolem, vzpomeňte si na mě a stavte se sem podívat!

Seženete zde také milé dárečky pro kohokoliv – super jsou třeba nejrůznější skleničky na víno či prosecco (třeba i ty s vtipnými nápisy).

Právě skleniček tu má Iva opravdu super výběr. Oblíbené jsou jednak skleničky z recyklovatelného plastu od německé značky KOZIOL…

…ovšem, Iva nabízí i skleněné skleničky z české produkce. A jsou opravdu nádherné, některé broušené, zdobené, nebo opět s vtipnými nápisy, právě tyto skleničky se tu jinak těší mimořádně oblibě. ;)

Novinkou jsou v obchůdku IvaDekor pak BIO vína z moravského rodinného vinařství Jedlička. Vinná réva je v tomto vinařství pěstováná ekologickým způsobem, bez hnojiv. Takové víno jinak může být opět dobrým tipem na dárek. ;)

Kouzelné jsou pak tyto závěsné dekorace – keramické létající balóny! Hodí se jak do interiéru, tak i ven – já si je dovedu představit zavěšené třeba na terase, balkónu…

Mimochodem, venkovních dekorací tu mají spoustu! Třeba tyto jedinečné květináče…

…nebo dekorační hříbečky do zahrady!

Za pozornost pak stojí třeba i tyto dekorační polšátáře z české firmy, jsou šité z pevných potahových materiálů exkluzivně právě pro obchod IvaDekor.

A jeden můj malý tip na závěr! V obchodě IvaDekor můžete koupit tyto perfektní nože od německé značky GIESSER. Stojí kolem 130,- a jsou nepřekonatelné!

Sama tento nůž doma mám – a ač se to možná na první pohled nezdá, je neuvěřitelně ostrý a ukrojíte s ním vše! Opravdu stojí za to ho doma mít, přesvědčte se. ;)

Obchod IvaDekor najdete v Brně na ulici Horova 16 a nově také v Kuřimi na Tišnovské 270, vedle známého železářství Staprop.

Na více fotek se podívejte také do fotogalerie! :)

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram