Letní kolekce v butiku La Certezza na Lidické

Dámy, mám pro vás další inspiraci z brněnských butiků! Tentokrát vás zavedu do mého oblíbeného butiku La Certezza – ten najdete na Lidické 63. Butik je vždy neskutečně pestře zásobený, máte tady rozhodně z čeho vybírat! K mání je tu mnoho úžasných kousků v duchu letní módy – víc v mém následujícím článku…

Věřím, že i po dlouhém období, které jsme museli v rámci lockdownu strávit doma – a často oblečené „jen v teplácích“ :) – se toužíme opět oblékat krásně, originálně a žensky. Obchody jsou už opět otevřené a některé mají tedy rozhodně co nabídnout!

Právě to je i případ butiku La Certezza, který najdete v Brně na Lidické 63a.
O butiku La Certezza jsem vám zde už několikrát psala – koupíte zde krásné módní kousky od mnoha italských značek a také od jedné značky holandské – ta nabízí právě věci v opravdu mnoha velikostech, takže si buďte jisté – vyberete si zde všechny!

Ať už sháníte oblečení pro jakoukoliv příležitost – na běžné, denní nošení, nebo i na slavnostnější a okázalé chvíle, tady si rozhodně vyberete. ;)

Já jsem vám tu nedávno nafotila mnoho krásných novinek – samozřejmě už v duchu letní módy. A věřím, že se vám tyto kousky budou líbit, sama bych nevěděla, který si vybrat dřív. :)

Šaty – ty tu mají přímo kouzelné! Sama šaty miluji, nosím je téměř celoročně a teď, když to počasí dovolí, si je užívám o to více.

Šaty zde mají v mnoha překrásných typech, barvách a střizích – myslím, že si tu vybere každá žena. :) V takových šatech se budete cítit úžasně, jedinečně a velmi žensky!

Mimo šaty tu pak pořídíte další krásné věci v duchu léta – ať už to jsou jedinečné sukně, halenky, trička, lehounká tílka, kalhotové kostýmy, zajímavé teplákové soupravy …

Co se barev týká – mnoho věcí tu koupíte v nesmrtelně černé a bílé, béžové, hnědě…tyto barvy miluje snad každá žena a každé ženě sluší. Jsou to nadčasové barvy, které se nosí každou sezónu.

Pořídíte zde ovšem i výraznější kousky, některé možná i s nádechem lehké extravagance. Pro mě je tento styl přímo jako dělaný – ráda vyčnívám z davu. :)

Takže dámy, pokud hledáte originální a jedinečné kousky na léto, ve kterých budete nepřehlédnutelné, zkuste se stavit do tohoto butiku, věřím, že budete nadšené! ;)

Butik La Certezza najdete na Lidické 63.

ODKAZ: LA CERTEZZA / facebook
ODKAZ: LA CERTEZZA / instagram