Letní kolekce MIA MIA v butiku Allora

Doufám, že letní počasí tu bude co nevidět! A s nadcházejícím teplým počasí je rozhodně na místě i nějaká zajímavá módní inspirace, třeba na krásné a stylové šatičky. Právě ty jsem pro vás nafotila v butiku Allora v Brně na Dvořákové ulici – jedná se o šaty z autorské kolekce MIA MIA, kterou navrhuje majitelka butiku, paní Mirka Kubík. Jsou to nádherné kousky a co je hlavní, ušijou vám je na míru, přesně podle představ a přání. Mrkněte na velkou reportáž, věřím, že se vám bude líbit. ;)

Léto klepe na dveře a s ním přichází konečně na řadu i letní móda, a to hlavně šaty! Na to, až je konečně budeme moci se vší parádou nosit, se já už opravdu těším, šatovou módu miluju. :) A každý rok si do své letní sbírky šatů pořídím nějaké nové.

Mám ráda hlavně pohodlné šaty, které můžu nosit jak ve sportovním duchu, nebo si k nim mohu vzít třeba i boty na podpatku. Jsem ale stále v pohybu a tak u mě převládá také kombinace „šaty a tenisky“. A proč ne? Když zvolíte vhodné šaty, ke kterým se tenisky hodí, je to super pohodlá volba. ;)

A přesně takové jsou právě i šaty z autorské řady MIA MIA, které navrhuje paní Mirka Kubík, majitelka mého oblíbeného butiku Allora, který najdete v centru Brna, na Dvořákové ulici.

Právě její letní kolekce šatů je každoročně přímo božská! Všechny kousky jsou nesmírně pohodlné, mají zajímavé střihy, super jsou i použité materiály a také, úžasné barvičky.

Ovšem, co je hlavní výhodou této kolekce – šijí je na míru, přímo podle přání a zadání zákaznic. Takže – vy si zvolíte střih, dále barvu, detaily daného modelu – třeba skutečnost, zda má mít kapsičky… Přesně podle vás se také určí délka šatů, rozměry. Takže, můžete si být jisté, že vám takový kousek dokonale sedne.

Na výběr máte z celé řady střihů a typů šatů a já musím říct, že je až těžké vybrat si „jen“ jeden. Každé šaty jsou něčím zajímavé, jedinečné, ovšem, všechny mají jedno společné – výborně se nosí a jsou opravdu pohodlné.

Šaty se šijí převažně z bavlny, viskózy, lnu nebo tencelu a materiály se dováží z Itálie, protože tak krásné a kvalitní látky se u nás dají těžko sehnat.

Aktuálně jsou v rámci řady MIA MIA v nabídce opravdu krásné šatičky – ty užijete rozhodně po celé léto, na dovolené, ale i na každodenní užití. Materiály jsou opravdu skvělé, moc příjemné, můžu sama potvrdit. :)

Zkrátka, ve všech případech jsou to úžasné věci, o kterých musíte vědět! Věřím, že by se každé z nás do šatní skříně nějaký takový kousek více než hodil. ;)

Spoustu krásných outfitů z butiku Allora si prohlédněte v článku a také, ve fotogalerii pod ním.

Butik ALLORA najdete v centru Brna, na Dvořákové 44/14, oblečení ovšem můžete objednávat i přes Facebook – viz odkaz níže.

ODKAZ: BUTIK ALLORA / facebook