Láska přes seznamku? Proč ne! Vyberte tu správnou!

Téma, které může být pro někoho z vás aktuální – rádi byste se seznámili, našli si partnera, ale nevíte kde a jak? Cestou mohou být seznamky. Sama sice s „láskou přes seznamku“ zkušenosti nemám, ale dnes vám přináším pár tipů, jak se mezi seznamkami vyznat a vybrat si takovou, která funguje spolehlivě a může být ku prospěchu. Víc v následujícím článku…

Co si budeme povídat, pokud jsme dlouho sami a nemůžeme si najít partnera, není to nic, co nám přidá na psychické pohodě. Zvláště, pokud jste třeba časově vytížení, trávíte mnoho hodin v práci a příležitostí k seznámení obecně moc nemáte.

Svou roli při hledání partnera pak samozřejmě hraje i věk – pokud jste již starší, není také úplně snadné najít si partnera. Co v takových situacích dělat?

Cestou mohou být právě online seznamky. Určitě jste již o nich slyšeli, víte o nich, možná máte s některými i své zkušenosti. Existuje jich celá řada – jak si ale vybrat tu správnou?

Opět vás odkážu na stránky 5NEJ.cz, kde se věnují srovnávání různých webů, dle mnoha kritérií. Jejich srovnání, hodnocení a také recenze uživatelů, vám pak mohou pomoci při rozhodování se.

Podle čeho na tomto webu seznamky hodnotí?
Rozhodujícím kritériem je určitě celková oblíbenost a také počet uživatelů, kteří danou seznamku využívají.

Dalším z faktorů hodnocení je i fakt, zda je seznamka placená, či zdarma. V případě, že je seznamka placená, pak zjistíte, kolik užívání stojí.

Dále se na hodnocených seznamkách zaměřují na metodu seznamování, manuální schvalování profilů, zda je možné zasílat osobní zprávy, či na počet návštěv a počet měsíčních uživatelů. Zjistíte také, zda je daná seznamka vhodná pro vážný vztah, nebo spíš jen pro flirt.

Zajímavé je také hodnocení podpory a kompatibility, jakou formou a na jakých zařízeních lze seznamku používat. Určitě je dobré si pak prohlédnout i hodnocení samotných uživatelů.

Doporučuji si i přečíst zásady seznamování se na seznamce – čeho se zde vyvarovat, jak si vytvořit profil, jakou aktivitu zde udržovat…

Zkrátka, pokud o seznámení přes seznamku uvažujete, rozhodně vám může být srovnání na webu 5NEJ.cz užitečné…Mrkněte na to! ;)