Laminace obočí v salonu H.a.p.i.

O salonu H.a.p.i. jsem vám zde psala už několikrát, a to zejména v souvislosti se skvělou pedikúrou – mimochodem, vřele vám zde pedikúru doporučuji, slečna Iva, která zde pedikúru dělá, je moc šikovná a velmi precizní! V salonu H.a.p.i. můžete využít ovšem i mnoho dalších služeb na perfektní úrovni, kosmetiku, depilaci, lash lifting a také laminaci obočí, která je v poslední době opravdu oblíbená – jedná se o neinvazivní a šetrnou úpravu vašeho vlastního obočí, které ve výsledku působí upraveně, přirozeně a zkrátka hezky. Na laminaci obočí jsem si sem zašla i já – mám pro vás spoustu informací, jak právě tato úprava obočí probíhá a pochlubím se fotkami před a po, ať vidíte ten rozdíl! :)

Laminaci obočí jsem si sama moc oblíbila – a to jsem obecně celkem „odpůrcem“ jakýchkoliv zásahů v obličeji, hlavně těch invazivních. Ovšem, laminace je opravdu skvělá a když je dobře provedená, dokáže vaše vlastní obočí zcela proměnit. Podotýkám jen, že se jedná tedy o neinvazivní a dočasnou úpravu, která je zcela šetrná, bezbolestná a vaše vlastní obočí, chloupky vám nijak neponičí.

Obočí a jeho vzhled je pro mě poměrně zásadní, musím se přiznat, že i v rámci líčení věnuji úpravě obočí asi nejvíc času. Líbí se mi přirozené, husté, ovšem upravené obočí. Taková podoba obočí je i trendem posledních let, ty tam jsou časy děsivě vypadajících vytrhaných „čárek“ místo obočí, nebo ostrých, hranatých linek… In je zkrátka přirozenost – a přesně té můžete docílit i díky laminaci.

Jak jsem napsala v úvodu, laminaci obočí provádí v salonu H.a.p.i. na Minské 18 – opět se zde svěřujete do rukou moc šikovné slečny Ivy, která provádí i zmiňovanou pedikúru. Iva je skvělá, tak šikovná! I při pedikúře vidíte, jak moc je pečlivá, výsledek je vždycky 100% perfektní. I proto jsem se vůbec nebála svěřit se jí i s laminací obočí.

I ta dopadla dle mého názoru skvěle!
Co to vlastně laminace je a jak se provádí? Je to technika narovnání a zafixování rovného tvaru chloupků obočí. Díky tomu drží chloupky v požadovaném tvaru, jsou napřímené a vyčesané vám pak vytvarují perfektní tvar obočí.

Iva dlouhé chloupky nezastřihuje (pokud sami nechcete), čímž docílí krásné hustého, přirozeného obočí. Chloupky obočí je možné v rámci úpravy laminací i nabarvit, čímž se celkový plný efekt obočí ještě více zdůrazní. Toho jsem využila také já. :)

Iva pracuje s produkty značky Thuya, jsou velmi šetrné, jak jsem napsala – vaše vlastní obočí vám produkty nijak neponičí. Obočí se při laminaci také nijak zvláště netrhá, pouze vyloženě překážející chloupky. Cílem je dosažení plného a zcela přirozeného tvaru.

Jinak na laminaci obočí v salonu H.a.p.i. si vyčleňte cca hodinku času. Efekt vám pak vydrží cca 3 týdny až měsíc.

A tady moje slibované foto před a po laminaci!

PŘED

PO

Laminace obočí je skvělá, holky, vyzkoušejte ji! A Ivu v salonu H.a.p.i. vám vřele doporučuji, budete nadšené!

Salon H.a.p.i. najdete v Brně na Minské 18.

ODKAZ: SALON H.a.p.i. / web
ODKAZ: SALON H.a.p.i. / facebook
ODKAZ: SALON H.a.p.i. / instagram