Lada – Magická terapie tvojí duše

Mým dnešním článkem oslovím zejména všechny „spirituálně smýšlející lidi“ – mám pro vás zajímavou inspiraci a tip, který na mém blogu obdobný doposud nebyl. Chci vám představit slečnu Ladu, terapeutku, která vám může v mnoha ohledech pomoci, a to zejména při řešení obtíží psychického charakteru. Ať už se jedná o vztahové problémy, hledání cesty k sobě samému, závislosti různého typu, úzkosti… Lada umí s lidskou duší intenzivně pracovat, dokáže ve vás otevřít odpovědi na mnohé otázky a vám se uleví. Víc v následujícím článku…

Je mi jasné, že spirituální témata nejsou pro každého. Sama mám ve svém okolí lidi, kteří jsou ryze „realističtí“, ale i takové, pro které jsou spirituální témata zcela běžnou součástí života. Proto prosím, pokud tyto řádky čtete, buďte ve své mysli shovívaví, otevření a chápaví – každý jsme jiný a každý z nás smýšlíme jinak.

Slečna Lada, o které vám chci dnes napsat, působí v Brně – své služby lidem nabízí ovšem jak v rámci osobních setkání, tak i po telefonu.
Lada je terapeutkou – má svůj dar v podobě jasnozřivosti, tedy schopnosti nacítit se na svého klienta.

Lada pochází z léčitelské rodiny, má tedy k různým formám terapií své předpoklady a nutno dodat, i obrovské nadání. Zásadní ovšem je, že Lada v žádném případě nevylučuje lékařskou péči, sama bere své terapie coby podporující pro lékařsky stanovené diagnózy.

Mezi specializace Lady patří řešení závislostí různého typu a charakteru – ať už jedná o závislosti na drogách, alkoholu, nebo i závislosti ve vztahových rovinách.
Dále Lada řeší další obtíže psychického charakteru, ať už se jedná třeba o pocity viny, traumata z dětství, přijetí a odpuštění k sobě samotnému…

Lada je schopná zjistit, z čeho dané problémy pramení, což je klíčové pro odbourání této obtíže. 
Věnuje se rovněž vztahům, problémům v práci, sebelásce a dalším tématům, jako jsou životní poslání, nebo vědomé prožívání života.

Já se s Ladou sešla, upřímně mě velice zajímalo, jak takové setkání bude probíhat a v čem mi bude přínosem.
Lada pracuje s numerologií, což je vždy i začátkem každé terapie. Samotnou mě překvapilo, jak už jen na základě data mého narození Lada dokázala velmi přesně charakterizovat mou osobu.

Lada zároveň pracuje i s živlovými energiemi a zároveň i s posvátnou dračí energií. Dračí energie je v podstatě stejná jako mystická hadí síla. Má hluboké kořeny v pohanských tradicích u keltských druidů, známá je i ze staré Číny nebo Tibetu. Pod pojmem hadí síla je tato dračí energie známá také z doby starověkého Egypta.

Lada má svou vlastní edici dračích obrazů, které nabízí ke koupi i svým klientům. Tyto obrazy fungují pak jako „energetické zářiče“.

Mimochodem tyto obrazy jsou dostupné i na eshopu, viz tento odkaz. Pozor, k dispozici už je jen posledních 15 kusů těchto obrazů!

Novinkou je pak vlastní edice dračích karet, které jsou už rovněž dostupné na eshopu, pod tímto odkazem.

Pokud vás můj článek oslovil a myslíte, že by právě vám Lada mohla pomoci – můžete si terapii přímo rezervovat na stránkách www.magicke.cz.

ODKAZ: MAGICKE.CZ / web
ODKAZ: LADA – MAGICKÁ TERAPIE TVOJÍ DUŠE / skupina na Facebooku