Kulinářský zážitek a relax v lázních THERME LAA

Mám pro vás tip na zajímavou gurmánskou akci, která právě probíhá v rakouských termálních lázních Therme Laa! A řeknu vám, není snad lepší nápad, než si v tom poušmourném počasí, kdy si letos ani sněhu moc neužijeme, zajet do termálních lázní. Zde si odpočinete, prohřejete se, uděláte něco pro své zdraví a kromě toho, ochutnáte i zajímavé speciality! V lázních Therme Laa totiž probíhá super akce – ve všedních dnech, kdy si tu zaplatíte celodenní vstupné 49 € v rámci tarifu Genuss Therme, můžete po celý den konzumovat veškerá jídla a točené nápoje v termální restauraci. Víc o této akci v následujícím článku! ;)

Pokud hledáte skvělé místo pro odpočinek, jsou rozhodně termální lázně v Laa tím pravým. Já sem jezdím pravidelně a moc ráda – ať už do exkluzivních lázní Silent Spa, nebo do lázní Therme Laa, třeba i s dětmi. Máme to zde celá rodina moc rádi – z Brna jste zde za chvíli a opravdu si tady odpočinete.

Hlavně nyní, v zimě, kdy si vlastně té skutečné zimy, v pravém slova smyslu, až tolik neužijeme… Jak nejlépe trávit volný čas? Termální lázně jsou naprosto nejlepším nápadem – odpočinete si zde a uděláte i něco pro své zdraví.

Navíc, v lázních Therme Laa teď probíhá zajímavá akce, tzv. „požitkové dny“, kdy máte možnost se také výborně najíst a ochutnat zdejší speciality.

Tyto “požitkové dny v Therme Laa” tu platí během pracovních dnů.
V rámci tarifu “Genuss Therme” totiž máte za pouhých 49€ v ceně jak celodenní vstup do termálních lázní a saunového světa, tak i neomezenou konzumaci jídel a točených nealko nápojů v termální restauraci a dokonce i v Sauna baru! 

Můžete tedy jíst a pít co hrdlo ráčí – dáte si tu jak snídani, oběd, svačinu, večeři…je to jen na vás! ;) Takže si zde váš den pro odpočinek užijete skutečně na maximum!

Můžete tak ochutnat skvělé regionální a sezónní pokrmy od místních kuchařů – a i já můžu potvrdit, vaří tady výborně! Vychutnat si tu můžete třeba bohatý oběd, k tomu točené pivo, nebo točené víno – a to vše v rámci ceny vstupného.

Zkrátka, perfektně se zrelaxujete, zaplavete si ve zdravé termální vodě, odpočinete si ve venkovním teplém, slaném bazénu, můžete si i protáhnout svaly pod taktovkou zkušené sportovní lektorky lázní… A kdykoliv budete mít chuť, můžete si zajít na něco dobrého. Naprosto dokonale strávený čas! ;)

Více informací o této zajímavé akci si pak můžete přečíst přímo na webu Therme Laa pod tímto odkazem.

ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / web
ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / facebook