Krásné šperky a další radosti z eshopu Brandfield

Není to tak dlouho, co jsem vám na blogu představila jeden zajímavý eshop – Brandfield.cz – kde najdete opravdu širokou nabídku krásných šperků, hodinek, ale i dalších věcí, které stojí za pozornost. Ve svém minulém článku jsem se zaměřila hlavně na hodinky, které tu mají, dnes vám chci ukázat další super kousky – hlavně náušnice, nebo peněženky. Čtěte dál! ;)

Za sebe rozhodně dávám přednost nákupům na eshopech – ráda si věci prohlížím, vybírám v pohodlí domova, bez čekání ve frontách, zkrátka, je super, že při nakupovaní na eshopech máte na všechno víc času. U oblečení dávám tedy přednost, když si věci můžu osobně vyzkoušet, ale v případě doplňků, šperků, hodinek, ale i kabelek radši volím nákupy na eshopech.

A jedním z mých oblíbených je právě i Brandfield.cz

Eshop Brandfield se zaměřuje v první řadě právě na doplňky – kabelky, tašky, peněženky, hodinky, bižuterii, brýle… zkrátka tu najdete takové ty nezbytnosti, které k oblékání a módě zaručeně patří. ;)

Právě na tomto eshopu mají opravdu široký sortiment doplňkového zboží – hlavně krásné šperky, hodinky, kabelky, peněženky… věci, které k módě patří a my se bez nich neobejdeme.

Krásné věci si tu vybereme jak my, ženy, tak i pánové – a je opravdu o co stát. ;) Minule jsem vám z tohoto eshopu představila hlavně krásné hodinky a dnes mám pro vás tip na další krásné věci!

Moc mě tu zaujaly překrásné náušnice Swarovski – tuto značku asi netřeba představovat, věřím, že ji budete dobře znát. ;)

Právě náušnice Swarovski mají na eshopu Brandfield.cz překrásné! Mnohé kousky jsou i s barevnými kamínky, takže právě na jaro a léto super věc. ;)

Sama jedny takové náušnice od značky Swarovski mám a jsem moc spokojená. Krásně se třpytí a vypadají i po pár letech, co je nosím, stále jako nové.

Dále na eshopu Brandfield.cz mrkněte na peněženky Guess. Právě peněženka Guess je stále oblíbeným módním artiklem a vím, že mnoho žen tuto značku přímo miluje!

Právě i peněženky Guess najdete na eshopu Brandfield – a rozhodně je z čeho vybírat. ;)

Zkrátka – o tomto eshopu musíte vědět – a super jsou tu také ceny, opravdu mnohem nižší, než v kamenných obchodech! ;)

ODKAZ: BRANDFIELD.CZ / web, eshop

ODKAZ: BRANDFIELD INTERNATIONAL / facebook

ODKAZ: BRANDFIELD / instagram