Kosmetika Purity Vision – skvělá i pro děti!

O kosmetice značky Purity Vision vám tu ráda píšu, protože si za kvalitou jejích produktů sama stojím. Mnoho věcí už roky používám – nedám dopustit na jejich kokosové oleje, které určitě taky znáte, ale skvělá je i kosmetika, tělové a pleťové oleje, krémy, balzámy na rty, nebo kosmetika pro děti a miminka. A právě dva produkty pro péči o dětskou pokožku vám chci dnes představit a doporučit. Jsou skvělé a oceníte je i vy, dospělí! :)

Značku Purity Vision mám moc ráda, celkově je mi blízká filozofie a celý koncept značky. Navíc, jedná se o český brand a já moc ráda podpořím tuzemskou výrobu – navíc, když je opravdu takto kvalitní.

Mimochodem, značka Purity Vision oslavila loni svých 10 let na českém trhu! Takže už je to značka i se zajímavou tradicí a bohatými zkušenostmi.

Produkty Purity Vision nejsou testované na zvířatech, jsou balené do skla a znovupoužitelných obalů a mají skvělé složení – bez konzervantů, chemie, barviv – díky svému naprosto čistému složení se dokonce dají i jíst! :) To platí samozřejmě zejména pro výše zmiňované kokosové oleje. Těch má značka Purity Vision v nabídce už několik druhů. A rozhodně vyzkoušejte i jejich tělová másla! Doporučuji levandulové, vanilkové, nebo s arganovým olejem – to je mimochodem super i pro pokožku dětí, používám na své dva syny s atopickým ekzémem, kterým toto máslo pokožku krásně zklidní.

Právě pro citlivou dětskou pokožku jsou produkty Purity Vision opravdu úžasné! Navíc, krásně voní, jsou příjemné jak pro děti, tak i pro nás, rodiče. Chci vám dva výborné produkty určené primárně pro děti představit, ovšem, můžete je používat i vy, dospělí! Nám se osvědčily doslova pro celou rodinu. ;)

BIO Zklidňující jantarový olej je zklidňující péčí pro citlivou pokožku dětí a malých miminek. Obsahuje maceráty z jemného měsíčku, levandule, heřmánku a vanilky.

Díky svému čistému složení je tento olej skvělý i pro děti, které trpí atopickým ekzémem. Sama mám s tímto problémem velké zkušenosti, oba mí synové ekzémy trpěli a vím, jak je těžké najít produkt, který pomůže. Pokud vaše děti, nebo vás ekzémy také trápí, zkuste tento olej!

Olej pokožku zklidňuje, regeneruje a zvláčňuje. Je ideální i pro péči o pokožku náchylnou k opruzeninám.

BIO Měsíčková zinková mast – to je naprosté „must have“ pro všechny, kdo máte doma děti! Je to dokonale pečující mast, která má hojivý a antibakteriální účinek. Je vynikající na opruzeniny, i coby jejich prevence. Tato mast pokožku zklidní, mírně vysuší a také má chladivý efekt.

Obsažený měsíček má hojivý účinek, celkově se mast hodí i na drobné ranky, vzniklé třeba škrábáním u atopického ekzému. Mám s touto mastí skvělé zkušenosti, hodí se i pro dospělé, rozhodně nepostradatelná součást kosmetické výbavy – nejen pro děti!

Ještě ke kokosovým olejům – naprosto top je jejich Kokosový olej Extra Virgin, který je 100% RAW. Tento olej vzniká odstřeďováním BIO kokosového mléka, není nijak zahřívaný, nebo lisovaný. Má dokonalou chuť i vůni, opravdu intenzivní a čistou.

Za mě je rozhodně tím nejlepším kokosovým olejem na našem trhu, zkuste!

Produkty koupíte na eshopu Purity Vision, viz odkaz níže.

ODKAZ: PURITY VISION / web, eshop
ODKAZ: PURITY VISION / facebook
ODKAZ: PURITY VISION / instagram

ODKAZ: ORGANIC TIME / web