Kosmetická recenze – značka URBAN DECAY!

Pokud se, milé dámy, na poli značek dekorativní kosmetiky alespoň trochu orientujete, tak věřím, že brand URBAN DECAY rozhodně znáte. Je to jedna z těch značek, která se dokázala prosadit a jejíž produkty stále patří k těm NEJ na trhu. Mají vysoký podíl pigmentace – zejména v ohledu očních stínů, rtěnek, řasenek…tuto vlastnost obzvlášť oceníte, protože vše naprosto perfektně drží. Zkrátka, tato značka rozhodně stojí za pozornost a pokud nemáte osobní zkušenost, určitě doporučuji to napravit – vyzkoušejte třeba jejich božské bronzery, stíny, nebo sprej na fixaci make-upu. Nově je značka URBAN DECAY dostupná také na Notino.cz a já vám v následující recenzi představím tři úžasné bestsellery…

Urban Decay nabízí vysoce kvalitní dekorativní kosmetiku. Produkty mají silnou pigmentaci, jsou krásně barevné, smyslné… Zkrátka – skvělé už od pohledu – jen si vezměte úžasné obaly produktů – sexy, odvážné, dráždivé… A přesně tyto dojmy ve mně produkty Urban Decay vzbuzují.

Ovšem, to důležité – všechny produkty Urban Decay, které jsem zatím měla možnost vyzkoušet, jsou opravdu nesmírně kvalitní. Dokonale drží, vypadají přirozeně – zejména co se týká make upu. Rtěnky mají intenzivní barvy, stejně tak i stíny, bronzery, nebo tvářenky…

Nově je značka Urban Decay k dostání také na Notino.cz a já vám v následující recenzi představím tři jedinečné bestsellery! Jdeme na to. ;)

Začnu u paletky stínů URBAN DECAY NAKED RELOADED! Myslím, že právě paletky patří k vůbec nejoblíbenějším UD produktům – jsou opravdu dokonalé. Stíny jsou opět silně pigmentované, což zaručuje, že dobře drží. A ty barvy!

Tato paletka obsahuje 12 úžasných stínů v neutrálních „nude“ tónech – hodí se ke každodennímu líčení, ovšem jsou tu i výrazně třpytivé stíny, které se hodí pro slavnostní look. Dva stíny jsou i ve větších velikostech – jedná se o neutrální barvy pro podkladové vystínování oka.

Naprosto dokonalý je i design samotné paletky – obal s měkkým víkem, v luxusním provedení. Zkrátka, s takovou paletkou vás bude líčení bavit!

Myslím, že už samotný název této řasenky – URBAN DECAY PERVERSION – značí, že bude opravdu hodně zajímavá!:) Obecně mám celkem problém najít dobrou řasenku, většina značek totiž slibuje něco, co ve skutečnosti daný produkt vůbec nedocílí.

Tato řasenka UD je ale fakt vynikající! Vykouzlí opravdu hodně husté  a dlouhé řasy, neslepuje, nežmolkuje se a navíc, obsahuje speciální látky, které vyživují samotné řasy – zlepšují jejich kvalitu, hustotu a také délku. V podstatě se jedná o řasenku a sérum v jednom produktu! No uznejte samy – mít krásně nalíčené řasy, které zatím rostou…není to sen?

Řasenka má hodně hustý kartáček, který řasy dokonale rozčeše a zabrání tomu, aby se při líčení slepovaly. Řasenka sama o sobě má skvělou konzistenci, krémovou, ovšem nijak příliš hustou – skvěle klouže po řasách, na kterých dokonale přilne.

Naprosto skvělou věcí je pak tento ikonický fixační sprej na make up – URBAN DECAY ALL NIGHTER . Upřímně, nikdy dřív jsem podobný typ produktu nezkoušela – proto jsem byla moc zvědavá na efekt.

Pokud opravdu toužíte, aby váš make up byl celý den absolutně bez chybičky (a kdo by něco takového také nechtěl, že holky…:) – skvělá věc. Stačí nastříkat na obličej a je to. Sprej make up perfektně zafixuje, ošem nijak ho nezatíží, nezmění jeho texturu a vzhled samotný.

Skvělé je, že sprej absolutně nijak nelepí. Na pokožce jej tedy nevnímáte, ihned se absorbuje. Sprej chraní make up před roztékáním, drží ho na místě, a to až po 16 hodin. Navíc – má vynikající zmatňující efekt, což rozhodně taky oceňuji.

Všechny výše uvedené produkty koupíte na Notino.cz.