Kosmetika: otestováno – novinky od Benefitu!

Kosmetická značka Benefit se už mnoho let řadí k těm mým NEJ! Na zkrášlující produkty z řady dekorativní kosmetiky od tohoto brandu je totiž skutečně spoleh – a co víc, mnohé z nich dokáží až zázraky, například vychytávky pro dokonalé obočí. Dnes bych vám ovšem chtěla představit novinky – hlavně perfektní linky na oči! A na ty já jsem opravdu hodně zaměřená, bez linek na očích totiž skoro nevyjdu z domu. ;) Tak mrkněte na mou recenzi, věřím, že by vás ty od Benefitu mohly zaujmout! ;)

Než se ale dostanu ke slibovaným linkám, chci vám napsat i o jedné perfekntí řasence od Benefitu, se kterou mám už i z předchozí doby super zkušenosti. ;)

Řasenka ROLLER LASH
Jak už název napovídá, na kleštičky na řasy můžete v případě této řasenky zapomenout – protože vám řasy krásně natočí. Navíc i prodlouží a zahustí…

Na řasenky jsem fakt náročná – ne každá mi vyhovuje a ne každou moje citlivé oči snesou. S touto jsem ovšem maximálně spokojená. A moje řasy, myslím, taky:)

Řasenka má gumový kartáček, který je lehce prohnutý. Nanášení řasenky je tak naprosto jednoduché, kartáček totiž dokonale kopíruje tvar vašeho oka.

I díky tvaru a materiálu kartáčku se vaše řasy při aplikaci neslepí, což je samo o sobě u řasenky dost důležité. Okamžitě je taky patrné prodloužení a zahuštění řas – a samozřejmě, taky jejich “natočení” – což je hlavní efekt, kterého má tato zázračná řasenka docílit.

Mně se osvědčila skvěle a vřele ji doporučuji vyzkoušet i vám. ;)

Matné tekuté oční linky ROLLER LINER
Jak jsem napsala v úvodu, bez očních linek si své každodenní líčení neumím představit. Nepotrpím si na výrazné líčení očí, ale linky jsou pro mě nutností. Dokáží totiž oko dokonale zvýraznit, opticky zvětšit a vzhledově zdokonalit.

Ovšem, nejsou oční linky jako oční linky! :) Vyzkoušela jsem jich na trhu už obrovské množství a mám celkem přehled, co je fajn a co ne. U naprosté většiny očních linek mi vadí skutečnost, že dlouhodobě nedrží, rozpíjí se a obtiskují. Obecně nejhůř jsou na tom oční linky v klasické tužce, ty už nepoužívám vůbec.

Super variantou mohou být tekuté oční linky, ovšem ne od každé značky vyhovují.
Dávám přednost aplikátorům ve formě fixky, kdy je nanášení jednoduché a rychlé.

Tyto nové matné oční linky Roller Liner od Benefitu jsou boží! Jednak perfektně drží – neobtiskují se, nerozmazávají, nedrolí a hlavně, jsou perfektní po celý den, od rána, kdy se nalíčíte. Jako fakt. ;)

Super je i aplikátor, který má tvar hrotu, je měkký, dobře se s ním kreslí a vy si tak můžete vytvořit precizní linku, ať už tenkou, nebo silnější. Je to jen na vás. ;)

Dostupná je v černé i hnědé variantě! ;)

Rozjasňující tužka na oči ROLLER LINER EYE BRIGHT PENCIL
Další novinkou je tato rozjasňující tužka, díky které vykouzlíte celkově perfektní vzhled očí.

Tužka má krémovou texturu a světlounce růžovou barvu, v podstatě tělovou. Tužka se aplikuje buď podél linie víčka, nebo do vnitřních koutků.

Divili byste se, kolik taková nenápadná tužka dokáže na nalíčených očích udělat parády. ;) Oči celkově projasní, prozáří a dodá jim přirozený a svěží vzhled. ;)

Super je opět i to, že tužka má dlouhotrvající efekt, takže je na ni maximální spoleh po celý den. ;)

Na závěr vám chci ještě představit můj oblíbený Tekutý make up HELLO HAPPY, taktéž od Benefitu!
Jedná  se opět o novější produkt, který je opět perfektní – je fluidní, dokonale sjednocuje pleť a celkově ji dodává krásný a zdravě vypadající look.

Make up má tekutou, fluidní texturu, je tedy ideální i pro více mastnou pleť. Já mám pleť smíšenou, ale i přes to mi tento make up skvěle sedí.

Je neskutečně lehounký, příjemný, na obličeji není příliš viditelný – rozhodně nevypadá jako „hutná maska“ – tomu se snažím v případě make upu vyhnout.

Make up má lehké až střední krytí a na pleti je celkově velice komfortní. ;)

Kosmetiku Benefit koupíte v Brně v parfumeriích Sephora, v Olympii a v Galerii Vaňkovka.