Kosmetika: otestováno – novinka od Vichy, Neovadiol Phytosculpt

Měla jsem možnost otestovat další zajímavou kosmetickou novinku – od značky Vichy, která je ideální zejména pro nás, co již řešíme vhodnou „anti age“ péči. Přece jen, už mi není 20 a bohužel, ani 30, takže vhodné produkty, které ten zub času minimálně zpomalí, jsou i u mě na místě. :) Tato péče od Vichy celkově zpevňuje pokožku, vrací jí elasticitu a hutnost, posiluje také kontury – víc v mé dnešní recenzi… :)

Dámy, jak určitě víte, tušíte, nebo už zažíváte, a to doslova „na vlastní kůži“, s postupem času ztrácí naše pokožka svou pevnost, hutnost, kontury povadají a je to nehezky vidět, zejména v oblasti obličeje, krku a také dekoltu. V těchto místech se vytváří nejen vrásky a další projevy stárnutí, ale celkově pokožka povadá. No, nic hezkého to není a já sama to u sebe začínám pomalu vnímat. Za pár let mi bude 40, což pro mě zní až děsivě. :) Nicméně, i v duchu tohoto faktu se o sebe snažím pečovat a samozřejmě, volím i adekvátní kosmetiku.

Vhodnou volbou může být i tato novinka od značky Vichy, Neovadiol Phytosculpt – zpevňující a remodelační péče o krk a kontury obličeje.

Řada Neovadiol od Vichy globálně přetváří pleť u žen po menopauze tak, aby obnovila její hutnost, produkty Neovadiol jsou tedy skvělou volbou i pro starší ženy a pro ženy, které hledají opravdu vysoce účinnou anti age péči.

Během menopauzy totiž dochází k poklesu hutnosti pleti, pleť ztrácí svou pružnost a celkově povadá. Což je celkově vidět na vzhledu obličeje, ale také na krku a dekoltu.

Novinka Neovadiol Phytosculpt je zpevňující a remodelační péče určená jak pro péči o obličej, tak i o pokožku dekoltu a krku.

Jedná se o lehký krém, který má příjemnou, nehutnou texturu. Aplikuje se jak ráno, tak i večer, na pokožku obličeje, krku a dekoltu, lehce se vmasíruje, dokud se celkově nevstřebá.
Péče je vhodná pro všechny typy pleti a dobře ji snáším i já, s vysoce citlivou pokožkou.

Dle studií by při pravidelném používání 2x denně po dobu 8 týdnů mělo dojít k výraznému zpevnění pokožky, kontury by měly být pevnější, bez viditelného poklesu. Já testuji nyní pouze týden, pokožka působí hezky, svěže, nicméně o dlouhodobém efektu se rozhodně přesvědčím až později. Ale jsem zvědavá a věřím v pozitivní přínos! :)

Koupíte v Chytré lékárně.

ODKAZ: CHYTRÁ LÉKÁRNA / web
ODKAZ: CHYTRÁ LÉKÁRNA / facebook