Kosmetika KORFF – seznamte se, prosím!

Péče o zevnějšek je pro mě rok od roku důležitější. Bohužel, čas je neúprosný, vrásky přibývají a moje pleť je čím dál náročnější. Proto se snažím věnovat jí jen tu nejkvalitnější péči, protože je to to nejlepší, co pro sebe mohu v tomto směru udělat.

Kosmetických značek, které slibují zaručené výsledky, je na světě opravdu mnoho. A vyznat se mezi nimi opravdu není jen tak – pokud se kosmetice nevěnujete na profesionální úrovni a jste čistě „laický konzument“ – tak jako já, dáte určitě často na doporučení svých známých, které mají s nějakou značkou samy skvělé zkušenosti. Já osobně si ráda nechám kvalitní kosmetiku doporučit – moc ráda testuji nové produkty a těším se vždy na slibované výsledky. Musím upřímně říct, že ne ve všech případech bývám spokojená…což se tedy stává častěji, protože najít skutečnou kvalitu v džungli kosmetických výrobků není úplně snadné. Ovšem, na druhou stranu, za ta léta zkoušení, testování a seznamování se s novými značkami, jich mám pár natolik oblíbených a ověřených, že za jejich prokazatelnou kvalitu dám přímo ruku do ohně.

A jednou z těchto značek, které si mě naprosto získaly a kterým skutečně věřím, je italský kosmetický label KORFF.korff-logo

KORFF je exkluzivní farmaceutická kosmetika, která vidí krásu jako uměleckou formu, a tak její kroky vychází z hledání absolutní harmonie, pro kterou je krása inspirací, formou a výsledkem.

Korff se zrodil v Itálii v 70. letech jako průkopník luxusní značkové kosmetiky v italských lékárnách, jako synonymum elegance, smyslnosti a kvalitní kosmetiky. Ve srovnání s jinými kosmetickými společnostmi na trhu založil Korff svoji konkurenční výhodu na dvou základních aspektech:
– pokročilý kosmetický výzkum
– high-sortiment výrobků, které stimulují emoční sféru spotřebitele právě pro jeho prestižní cestu.

Od 80. let získává Korff velký komerční úspěch, a to díky zahájení výroby stylové řady make-upu a využívání inovativních účinků v rámci ošetření pleti, jako je retinol a mikronizované zlato. Díky dermatologické bezpečnosti, kosmetické účinnosti, průlomovému výzkumu a italskému stylu se podařilo zajistit životní mízu Korff a v průběhu času posílit svou image spolehlivosti, kvality a sortimentu luxusní kosmetiky.

Od značky KORFF jsem měla tu možnost zatím vyzkoušet 4 produkty pro domácí ošetření pleti, které bych moc ráda představila i Vám:

KORFF Ritual Care – čistící krém pro normální/suchou pokožku

Photo 11.02.15 15 07 55

Odličovaní je pro mě snad nejpodstatnější částí péče o pleť.  Poctivě se odličuji každý den večer, před spaním a opravdu se mi nikdy nestane, že bych nedej Bože šla spát neodlíčená (jak tomu občas bývalo v době mé veselé puberty:). Zbavení pleti zbytků make-upu, nečistot a odumřelých částeček kůže je opravdu důležité – jak pro samotnou regeneraci pokožky, která během spánku probíhá, tak pro prevenci vrásek a stárnutí vůbec.

Kvalitní odličovač je tedy pro mě absolutní nezbytností.Vyzkoušela jsem jich už mnoho a ne každý mi vyhovoval. Řada KORFF Ritual Care (kde najdete několik produktů určených pro různé typy pokožky) Vaši pleť skvěle vyčistí, čímž hned navodí její rozzářený a projasněný vzhled. Všechny produkty jsou ber parabenů, bez alkoholu a jsou dermatologicky testované. 

Já vyzkoušela čistící krém pro normální a suchou pokožku. V zimě potřebuji více mastné produkty, které moji pleť dobře vyživí – a přesně takový je i tento krém. Má velmi jemnou texturu a krásně voní, pleť skvěle vyčistí, hydratuje a zanechá ji úžasně jemnou a sametovou. Skvěle ho snáším i na své citlivé pokožce se sklonem k alergiím, a to i v oblasti očí, které mám opravdu hodně citlivé.

KORFF Ritual Care – čistící tonikum pro normální/suchou pokožku

Photo 11.02.15 15 09 24

Skvělé tonikum, které dokonale dokončí celkové vyčistění pokožky. Rehydratační tonikum KORFF Ritual Care má stejně, jako čistící krém krásnou, jemnou vůni a lehkou texturu, díky které zbavíte pleť zbytků čistícího krému a tím ji tak připravíte na následnou péči. Pokožka je po použití krásně sametová, čehož si všimnete hned na první dotek:) Mně si navíc opravdu získala ta vůně, symbolizuje pro mě opravdu nádhernou, čistou pleť. Po použití tonika si můžete být jisté skvělou hydratací a hlavně, absolutním vyčistěním pleti. Já sama jsem po použití zpozorovala i méně viditelné póry, hlavně v oblasti nosu, což opravdu ocením. Opravdu skvělá volba!

 

Dále jsem od značky KORFF vyzkoušela dva krémy z řady PERLESSENCE, jejímž hlavním cílem je bojovat proti prvním příznakům stárnutí a hlavně, proti vráskám. 

O tzv. anti-age kosmetiku se už nějaký čas zajímám:) Bohužel, už mi není 20 a vrásky jsou i vůči mně neúprosné, začínám si všímat, že se objevují i na mém obličeji, z čehož pochopitelně radost nemám:) Proto je pro mě kvalitní péče proti vráskám naprosto zásadní. Značka KORFF představila řadu PERLESSENCE, která má pleť obnovit, vrátit jí přirozený jas a elminovat vrásky. Složení, včetně biotechnologie derivátů v exkluzivní K-RADIANCE KOMPLEX, zaručuje silné výsledky pro všechny typy pleti.

KORFF Perlessence – denní krém s rozjasňujícím účinkem

Photo 11.02.15 15 11 26

Jedná se o krém určený pro boj s prvními vráskami, což je právě můj případ. Krém je velmi jemný, pleť opět krásně prozáří a projasní. Obsahuje zároveň i ochranný faktor 15 proti slunečnímu záření. Už po první aplikaci, během opravdu krátké chvíle, jsem měla pocit velmi zdravé pokožky, která je na dotek opravdu sametová. Pleť působí zdravě, projasněně, kontury jsou pevnější. Krém je určený pro všechny typy pokožky, je tak akorát mastný a opět jsem s ním neměla problém i ve vztahu k mé přecitlivělé pleti. Parfemace je velmi jemná, rozhodně neobtěžuje, mně se zdá naopak příjemná.

Photo 11.02.15 15 12 31

KORFF Perlessence – noční krém s rozjasňujícím účinkem

Photo 11.02.15 15 10 04

Jak už jsem uvedla výše, během noci se naše pleť regeneruje, tudíž je důležitá i noční péče a vhodně zvolený krém. Já vyzkoušela druhý krém z řady Perlessence od KORFFu – noční krém s rozjasňujícím účinkem.

Photo 11.02.15 15 13 31

Krém je co se týká vůně, textury a složení podobný tomu pro denní péči, nicméně tento noční navíc pomáhá celkové regeneraci pokožky, navrací ji ztracený jas a zdravý vzhled. Textura krému je velmi jemná, stejně, jako parfemace, příjemná, čistá, myslím, že se musí líbit každému:) Krém je vhodný opět pro všechny typy pleti, na pokožce je velmi dobře snášený. Skvělá volba!

 

Další zajímavé produtky od značky KORFF Vám příště představí Tereza.

ODKAZ: KORFF CZ/facebook
ODKAZ: DIBI PRAHA
ODKAZ: LA KOSMETIKA/eshop