Kam na snídaně v centru? Zkuste ty v Gelaterii Piazza!

Dnes je tu pro vás článek z mé gastronomické rubriky! Opět mám pro vás doporučení, kam v Brně na skvělé a vynikající jídlo. Chci vám dát tip, kde v centru dělají nyní opravdu vynikající a vyladěné snídaně! Dáte si je v Gelaterii Piazza v OC Omega na nám. Svobody a řeknu vám, vypadají opravdu velice lákavě! Čtěte dál!

Na snídani „mimo domov“ čas od času ráda zajdu, třeba s kamarádkou, kdy si chceme zpříjemnit začátek dne. Míst, kam zajít, je rozhodně více, ovšem, nedávno jsem se dozvěděla, že dělají opravdu zajímavé a vyladěné snídaně přímo na nám. Svobody, v OC Omega, kde najdete Gelaterii Piazza.

Gelateria Piazza je v první řadě cukrárna, zmrzlinárna, kavárna – v hezkém a vzdušném prostředí, přímo v přízemí pasáže Omega. Několikrát jsem tu byla na kávu a i zmrzlinu si tady ráda dám.

Ovšem, netušila jsem, že tu připravují i snídaně! A ty, které tu mají aktuálně v nabídce tedy vypadají obzvláště lákavě – hlavně, pokud stejně, jako já, milujete nejrůznější vaječné specialitky. :)

Právě vajíčka v mnoha úpravách si tu můžete dát! Já se těším, až ochutnám jejich vejce Benedikt, se šunkou a smaženými barevnými bramborami. Vypadá to víc než lákavě!

Skvěle budou chutnat také vejce do skla, s máslem a pečivem. Toto jídlo jsem milovala k snídani i večeri už jako malé dítě. :)

V nabídce snídaňových jídel nechybí ani bylinková omeleta se slaninou, rajčaty a pečivem – omeleta je rovněž populární dobrota k snídani.

Pokud dávate spíš přednost pečivu, nebo lehčím jídlům, zkuste croisanty, třeba s kávou, džusem, čajem…

Milujete sladké? Tak si tu můžete objednat ke snídani palačinky – třeba s tvarohem, Nutellou, nebo vanilkovou zmrzlinou. Hlavně děti tady taková jídla rozhodně ocení!

Jinak tu dělají během celého zapečené křupavé panini, také dobré vědět. No a dáte si tu pak samozřejmě i sladké dobroty, ale to jistě víte, pokud sem chodíte. ;)

Ještě – co se snídaní týká, tak si je zde dáte každý den, od pondělí do soboty od 8:00 do 11:00 a v neděli také, a to od 9:00 do 11:00.

Zastavte se sem snídaně vyzkoušet! Já půjdu brzy také a už se moc těším! :)

Gelaterii Piazza najdete v přízemí OC Omega na nám. Svobody.

ODKAZ: GELATERIA PIAZZA / web
ODKAZ: GELATERIA PIAZZA / facebook