Hůlkárna! Jedinečný obchod s nabídkou (nejen) vycházkových holí!

Nedávno jsem zjistila, že v Brně máme skutečně jeden velice unikátní obchod, který nenajdete široko daleko – podobný není dokonce ani jinde v naší zemi! Obchůdek se jmenuje „Hůlkárna“, má i eshop a jak název napovídá, zaměřuje se na sortiment vycházkových holí! Do Hůlkárny jsem se nedávno zastavila podívat – věřte, obchod je překrásný! Navíc, přesvědčíte se, že i taková věc, jako hůlka, může být dokonalým módním doplňkem!

Jak jistě sami víte, je mezi námi mnoho lidí, kteří se bez hole ve svém životě neobejdou. Pokud máte problémy s pohybovým aparátem, bolesti kloubů, pooperační stavy…tak je věc, jako hůlka, naprosto nepostradatelná.

Pokud hůl k životu potřebujete, většinou si ji pořizujete v obchodě zdravotnických pomůcek, kde sice účelnou hůlku seženete, ovšem, její design už tak vydařený nebývá… A věřím, že pokud vám alespoň trochu záleží na vašem celkovém vzezření a image, nespokojíte se s hůlkou jen tak obyčejnou… :)

Kde pořídit ovšem takovou hůlku, která může mít status i jedinečného módního doplňku? Upřímně, ani já bych doposud nevěděla…
Ovšem, nedávno jsem se dozvěděla, že právě v Brně máme skutečný unikát! Obchůdek Hůlkárna, který se právě na vycházkové hole, neboli špacírky, zaměřuje. A žádný takový podobný nenajde opravdu široko daleko, dokonce ani v jiném městě v České republice!

Obchůdek Hůlkárna najdete v Brně – Komíně na ulici Hlavní 110 (ovšem, proslýchá se, že se Hůlkárna brzy přesune více do centra Brna ;). Jakmile do Hůlkárny vstoupíte, pochopíte, že hůlka je skutečně jedinečná záležitost, která může i dokonale vypadat! 

Skladem má Hůlkárna více než 600 holí, a to od klasických, dřevěných s kulatou rukojetí, až po takové speciality, jako jsou sběratelské vycházkové hole s čepelí, nebo se stříbrnou rukojetí.

Opravdu, najdete zde i skutečné skvosty, zajímavé a nesmírně pohodlné jsou pak i hůlky s anatomicky tvarovanou rukojetí, které se výborně drží.

Mimochodem, Hůlkárna má i vlastní eshop, kde všechny nabízené hole přehledně najdete. Ovšem, pokud jste z Brna, já rozhodně doporučuji zajít se osobně mrknout do Hůlkárny, je to zde opravdu překrásné!

Mimo vycházkové hole, neboli špacírky nabízí Hůlkárna také klobouky, bekovky, trekingové hole.

Navíc, taková krásná hůlka může být i jedinečným tipem na dárek, třeba pro vaše prarodiče, nebo kohokoliv, kdo takovou vycházkovou hůl potřebuje… I když, hůlku můžete mimochodem nosit i jako recesi, nebo jako zajímavý módní doplněk, který dokreslí váš celkový outfit!

V obchůdku Hůlkárna vás přivítá moc milá paní majitelka Renata Machová, která vám tu vše kolem hůlek vysvětlí a pomůže vám s výběrem. ;)

Obchod Hůlkárna najdete v Brně – Komíně, na ulici Hlavní 110.

ODKAZ: HŮLKÁRNA / web / eshop
ODKAZ: HŮLKÁRNA / facebook
ODKAZ: HŮLKÁRNA / instagram