Kam na skvělou pizzu v Mikulově? Zkuste Tommy Pizza & burger!

Mikulov je oblíbeným výletním cílem – i já sem moc ráda jezdím, mimo jiné i za gurmánskými zážitky. V Mikulově je totiž celá řada výjimečných podniků, které si zaslouží, abyste o nich věděli. Dnes vám jeden takový chci prostřednictvím svého článku představit – a věřím, že můj tip potěší zejména všechny milovníky skvělé a poctivé pizzy! Nedávno jsem v Mikulově byla na obědě v pizzerii Tommy Pizza & Burger, jedná se o novinku, jsou tu velmi příjemné prostory, a to hlavní – pizzu, ale i burgery mají vynikající! Mrkněte na můj článek a inspirujte se!

Ruku na srdce, komu z vás nechutná vynikající pizza, s křupavým těstem a ingrediencemi, které máte rádi? I já si čas od času dobrou pizzu  dopřeju, je to pro mě pomalu až „svátek“ – i proto si říkám, že „když už pizzu, tak ať má úroveň“.

Velmi mile mě překvapila právě vynikající pizza v nové restauraci Tommy Pizza & Burger, kterou najdete v Mikulově na adrese Piaristů 8. Jedná se o novou pizzerii v Mikulově a ruku na srdce, možností, kde si dát v tomto malebném městečku dobrou pizzu opravdu moc nebylo…

Pokud tedy hledáte tip, kam si v Mikulově zajít na vskutku prvotřídní pizzu, zkuste právě tuto novou restauraci, jsem si jistá, že nebudete litovat!

Příjemně na mě působily už i samotné prostory restaurace, ve světlém, vzdušném designu, kterému vévodí i ryze italské prvky – sloupy, klenby, nástěnné malby… Věřím, že se tu bude líbit i vám!

Ovšem – v ohledu podniků, jako jsou restaurace – to hlavní! Jídlo! Z jídelního lístku můžete vybírat celou řadu vynikajících druhů pizz, s mnoha typy ingrediencí.

Pokud si tu náhodou nevyberete (což si myslím, že se opravdu nestane :) mile rádi vám tu sestaví i pizzu dle vašeho přání! A dát si tu můžete i čistě veganskou pizzu.

Těsto na pizzu si zde připravují sami podle vlastní receptury, pizza se pak peče v pizza peci.

V restauraci Tommy Pizza & Burger si na své přijdou ovšem i milovníci burgerů, těch mají v nabídce také mnoho druhů. Burger jsem zde rovněž ochutnala a byl skvělý! Chuťově výborně vyvážený, maso voňavé, šťavnaté… přesně tak si ideální burger představuji.

Pečivo na burgery je vlastní výroby, což se také cení!

Dáte si tu ovšem i kuřecí křídla, saláty, nechybí i jídla pro děti…

Zmínit musím i skvělou nabídku domácích dezertů, na které sem lidé taky moc rádi chodí.
A mimochodem, stavit se sem můžete i na snídaně, které se podávají každý den od 9. do 12. hodiny.

Zajděte sem i na kávu, tu mají taky moc dobrou! Výběrovou kávu berou z ostravské pražírny Father’s Coffee Roastery.

A pokud jste přímo z Mikulova, nebo blízkého okolí – skvělá zpráva pro vás! Tommy Pizza & Burger mají i svůj vlastní rozvoz, kde si přes stránky www.tommypizza.cz můžete vybírat z mnoha jídel – a samozřejmě i pizz!

Pizzu si na výše uvedených stránkách můžete poskládat i vlastní – jak ji máte rádi! Přesně tuto službu zde lidé i hojně využívají.

Tommy Pizza & Burger má otevřeno každý den od 9. do 22. hodiny. Stavte se, jak budete mít cestu, určitě budete moc spokojení!

Tommy Pizza & Burger najdete v Mikulově na adrese Piaristů 8 (kousek pod náměstím).

ODKAZ: TOMMY PIZZA & BURGER / web, rozvozy

ODKAZ: TOMMY PIZZA & BURGER / facebook
ODKAZ: TOMMY PIZZA & BURGER / instagram