BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL 2022 – JAKÝ BYL LETOŠNÍ ROČNÍK?

4. a 5. listopadu proběhl v jedinečných prostorách brněnského hotelu Passage další ročník exkluzivního eventu – Svatební festival! Pro inspiraci sem přišli všichni, pro které je svatba aktuálním tématem, nebo kdo se chtěl jen pokochat krásou, která tu byla k vidění. A že toho bylo spoustu – mohli jste obdivovat překrásné svatební šaty na módních přehlídkách, svatební dekorace, sladké bary, svatební dorty, květinové výzdoby… V následujícím článku mám pro vás malé ohlédnutí právě za touto skvělou a vydařenou akcí!

Svatební festival je v ohledu svatební inspirace jednou z nejexkluzivnějších akcí u nás – a to jak pro pestré zastoupení mnoha vystavovatelů, tak i pro samotné prostory, kde se tato akce koná.

Hotel Passage je díky jedinečné koncepci prostor ojedinělý a přímo ideální pro event tohoto typu.

Zkrátka, umístění festivalu v prostorách nádherného Hotelu Passage udělalo z celé akce opravdu exkluzivní událost!

Po oba dva dny, tedy 4. a 5. listopadu, tu měli návštěvníci možnost vidět opravdu spoustu věcí, které se svatby týkají. Mezi vystavovateli nechyběly svatební salony s ukázkami šatů pro nevěsty, obleky pro muže, zásnubní a snubní prstýnky, květinové výzdoby,  fotokoutky, prezentace svateních fotografů… Zkrátka, bylo toho opravdu spoustu!

Když jsem si to zde procházela, až jsem „litovala“, že mám svou svatbu už za sebou…před mnoha lety, kdy jsem se já vdávala, rozhodně tolik možností nebylo – dnes si svůj den D můžete vyladit skutečně do sebemenších detailů!

Doslova pastvou pro oči byly nádherně dekorované sweet bary, sladké dobroty, které jste tu mohli ochutnat. Samozřejmě – byly další inspirací pro vaši svatbu. A můžu vám říct, všechny ty dorty, cupcakeky, dezerty…to bylo něco! Až jsem nevěřila, že jde něco takového vůbec stvořit…

Na Svatebním festivalu také po oba dny probíhaly módní přehlídky, které byly, řekla bych, tím hlavním programem.

Své nádherné šaty tu prezentovali svatební salony i módní návrháři – a to opravdu zvučných jmen. Nechyběl například svatební salon CAXA, salon Svatka, návrhář Miroslav Michael Knot, salon Madora, Svatební ráj, svatební salon Dany Svozílkové…

Několika módních přehlídek jsem se zúčastnila také já a moc jsem si to užila – a děkuji za příležitost takto trochu zavzpomínat na roky, kdy jsem se modelingu aktivně věnovala.

Zkrátka, Svatební festival bych i tentokrát ve všech ohledech vydařený, výborně zorganizovaný a myslím, že všichni, pro které je téma “svatba” aktuální, tu rozhodně našli to, co hledali a určitě i mnohem, mnohem více. Tolik pestré svatební inspirace na jednom místě se totiž opravdu jen tak nevidí!

ODKAZ: BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL – web

ODKAZ: BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL – facebook

ODKAZ: BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL – instagram