Kam na pedikúru v Brně? Zkuste nový salon H.a.p.i. na Minské

Ptáte se mě, kam si v Brně zajít na dobrou a opravdu precizně odvedenou pedikúru? Doporučila bych vám nový salon H.a.p.i., který najdte na Minské 18. Paní pedikérka je tady opravdu velice šikovná, svou práci dělá s láskou a je to znát. :) Byla jsem tu nedávno a celkově hodnotím skvěle. Salon má krásné prostory, širokou nabídku služeb – já tu tedy vyzkoušela zatím pedikúru a opravdu super. Víc v následující reportáži.

I nohám musíme věnovat péči – a nyní v létě o to víc, nožky jsou vidět v letních botičkách, ale to vy, dámy, určitě dobře víte. :) Zkrátka zajít si čas od času na pedikúru je nutnost, ale zároveň i příjemně strávený čas – pokud si tedy zajdete na pedikúru tam, kde ji dělají dobře, bezbolestně a kvalitně.

I na téma, kam si právě v Brně zajít na pedikúru, mi od vás chodí dotazy – proto vám chci dnes dát své doporučení z poslední doby. Mám totiž velmi pozitivní zkušenost z nového salonu H.a.p.i. – ten najdete v Brně na Minské 18.


Právě v tomto salonu nabízí spoustu služeb – kosmetiku, laminaci obočí, lash lifting a právě i pedikúru. Na tu jsem si sem zašla nedávno já a byla jsem opravdu nadšená. Slečna, která zde pedikúru dělá, má bohaté zkušenosti z praxe, svou práci dělá s nadšením a to je zkrátka poznat.

Salon H.a.p.i. má krásné, nové prostory, budete se tu cítit určitě tak dobře, jako já. Pedikúra je zde opravdu příjemná, absolutně bezbolestná.
Paní pedikérka pedikúru provádí jak suchou, tak i mokrou metodou – postup volí dle stavu chodidel zákazníka. Což je super, protože ke každému z klientů má zcela individuální přístup. Zhodnotí, co vaše nožky potřebují, připraví si postup. Součástí je samozřejmě i lakování – používá zde buď shell lack, nebo gel lak, záleží, co si přejete.

Já jsem byla nadšená z výsledku. Pedikúra zde časově zabrala cca hodinku a půl, paní pedikérka mi upravila nehty na nohou, odstranila odumřelou kůži a otlaky.

Nehty mi pak nalakovala nádherně růžovou barvou, kterou jsem si vybrala. Co se pak kosmetiky na pedikúru týká, pracuje zde se značkami Footlogix a Podopharm.

Myslím, že i v ohledu pedikúry je ideální vybrat takový salon, kde máte jistotu, že dostanete kvalitní péči, kterou potřebujete. Jak možná víte, nebo máte i třeba vlastní zkušenost, při nedobře odvedené pedikúře můžete mít i zdravotní problémy, mohou se vám více tvořit otlaky a zrohovatělá kůže…
V salonu H.a.p.i. si můžete být jistí, že přístup i péče je opravdu na špičkové úrovni.

Máte moje doporučení – vyzkoušejte! ;)

Salon H.a.p.i. najdete v Brně na Minské 18.

ODKAZ: SALON H.a.p.i. / web
ODKAZ: SALON H.a.p.i. / facebook
ODKAZ: SALON H.a.p.i. / instagram