Kam na jarní prázdniny? Můj tip – Lipno a penzion Modrý jelen!

Blíží se nám jarní prázdniny a tak mnoho z nás plánuje, kam vyrazit. Tak pro vás mám jednu zajímavou inspiraci právě v tomto směru! Loni jsem vám tu představila překrásný penzion Modrý jelen, který najdete jen malý kousek od lipenské vodní nádrže, v Lipně nad Vltavou. Pro ubytování – třeba během jarních prázdnin je tento penzion přímo ideální, navíc, Lipno nabízí tolik možností vyžití pro celou rodinu! Víc v následujícím článku… ;)

Pokud ještě nevíte, kde strávíte jarní prázdniny, mohl by vás právě penzion Modrý jelen zaujmout. Nachází se na Lipně, které je známé tím, že je tu opravdu pestrá škálá možností, jak trávit čas – samozřejmě tím aktivním způsobem. Ovšem, v penzionu Modrý jelen si také odpočinete, je tu překrásné wellness – součástí penzionu jsou  i dvě vířivky, tři druhy saun (finská, parní a solná, vhodná i pro děti), Kneippův chodník a ochlazovací káď. V létě tu pak oceníte i bazén.

Penzion se nachází v krásné přírodě, téměř na samotě, což je právě pro prázdninové ubytování snad úplně nejlepší. Užijete si tu klid, sněhové radovánky – děti mohou stavět sněhuláky, sáňkovat, můžete vyrazit také na běžky – v oblasti kolem Lipna je celá řada upravených tratí pro běžkaře,

Design penzionu Modrý je opravdu překrásný! Majitel vše zařizoval s láskou a smyslem pro každičký detail, takže věřte – bude se vám tu líbit. :)

Pokoje jsou krásně zařízené, nechybí na nich velké a kvalitní postele, kde se vám bude dobře spát, LCD televizory, minibar…

Pokud si objednáte rodinný pokoj, máte navíc k dispozici kuchyňku s malou varnou deskou, mikrovlnou, ledničkou, myčkou a kávovarem.

Navíc tu mají pro hosty i nádherné rodinné apartmány se dvěmi ložnicemi a vlastními kachlovými kamny, což je právě pro zimní dovolenou perfektní věc! ;)

Hlavní částí penzionu je velká snídaňová místnost s krásnými kachlovými kamny s pecí. A za zmínku stojí i samotné snídaně, které tu podávají – mají obrovský výběr jídel, mezi kterými nechybí několik druhů párků, bavorská sekaná, salát caprese, nejrůznější ovoce, nebo šampaňské s jahodami…

Večery pak můžete trávit v piano lougei, kde je moc příjemné posezení – nechybí zde ani vybavená vinotéka a samo hrající piano s pohyblivou klaviaturou.

Jak už jsem zmínila v úvodu, nudit se tady rozhodně nebudete! Na své si zde přijdou samozřejmě všichni nadšenci do zimních sportů – přímo v Lipně nad Vltavou je velký Ski areál Lipno, jistě budete znát. :) Pro děti je tu v provozu i lyžarská školička.

Určitě si tu udělejte výlet na Stezku v korunách stromů, při hezkém počasí nabízí dokonce výhled až na Alpy. Za mě je právě tato stezka v korunách stromů tou nejhezčí v ČR.

Pokud jsou vhodné podmínky, dá se na zamrzlé ploše lipenské vodní nádrže také bruslit.

Zkrátka, věřím, že jarní prázdniny na Lipně budou rozhodně nezapomenutelné! I díky možnosti ubytování v tak krásném, rodinném penzionu, jakým je právě Modrý jelen. ;)

Na víc fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

Penzion Modrý jelen najdete jen malý kousíček od lipenské vodní nádrže, v Lipně nad Vltavou 17.

ODKAZ: PENZION MODRÝ JELEN / web
ODKAZ: PENZION MODRÝ JELEN / facebook
ODKAZ: PENZION MODRÝ JELEN / instagram