Jedinečné módní novinky pro děti v obchodě About Kids!

V následujícím článku mám pro vás opravdu úžasnou dětskou módní inspiraci – z obchodu About Kids, který je od loňského podzimu nově otevřený v brněnské Olympii. Právě zde můžete pro své ratolesti vybírat nádherné oblečení od celé řady zajímavých značek! Jistí si tu můžete být špičkovou kvalitou a originalitou! Nafotila jsem vám zde pár novinek, představím i novou značku, která je zde k mání – francouzský label Poivre Blanc, který nabízí funkční oblečení na sporty – na tenis, golf, v zimě pak na lyže… Pokud pro své děti hledáte výjimečnou, stylovou módu, určitě se zajděte do obchodu About Kids podívat!

Co se dětské módy týká, obchod About Kids rozhodně nemá v Brně obdoby.
Tolik nádherného, kvalitního oblečení od jedinečných značek skutečně jinde neseženete.

V případě obchodu About Kids se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu veškerého oblečení, věci vydrží opravdu dlouho v perfektním stavu, a to i při častém praní. Pokud tedy chcete svým ratolestem dopřát stylové kousky v šatníku, rozhodně se právě do tohoto obchodu zajděte podívat.

Mimochodem, já vám už About Kids představila loni na podzim (více v mém starším článku ZDE). Mnozí z vás jistě tento obchod pamatují i z předchozí adresy v Brně – na Horově. Na podzim 2022 se obchod přesunul do nákupního centra Olympia. Právě zde je vám – zákazníkům – více po ruce a fajn tu jsou i mnohem větší prostory s více pestrou nabídkou.

Co se velikostí týká, pořídíte zde oblečení pro děti od 2 let věku do cca 16 let, a to jak pro kluky, tak pro holčičky. Mimochodem, některé dívčí věci v největších velikostech odpovídají dámskému Sku, nebo Mku – občas si tu něco na sebe tak pořídí i maminky dětí. :)

Obchod About Kids nabízí dětskou módu od celé řady zajímavých brandů, jsem si jistá, že mnohé budete rozhodně velmi dobře znát!

Za zmínku stojí prestižní italská značka Twinset – je populární jak pro jedinečné dámské kolekce, tak i pro ty dětské! Dětská móda Twinset rozhodně nepostrádá punc výjimečnosti, originality. Okouzlí vás nádherné střihy, krásné materiály i dotek lehké výstřednosti u některých kousků.

I od značky Twinset je nyní v About Kids zbrusu nová kolekce, jsou to tak krásné věci!

Krásné kousky tu seženete i od značek Billieblush, nebo Guess Kids – to jsou také nádherné věci!

Botky tu koupíte třeba i od prestižní značky Patrizia Pepe, Guess – jsou jedny hezčí, než druhé!

Novou značkou zastoupenou v About Kids je pak francouzský label Poivre Blanc. Mimochodem, nejširší výběr kolekcí od této prestižní značky najdete v rámci celé České republiky právě v obchodě About Kids!

Jedná se o velmi kvalitní dětskou módu, oblečení je z příjemných a funkčních materiálů, kdy je myšleno, aby se děti v daných věcech cítily dobře a komfortně.

Poivre Blanc nabízí dětskou sportovní módu – pro celou řadu sportů! Aktuálně můžete vybírat krásné kousky na tenis, golf, v zimě pak mají překrásnou lyžařskou kolekci…

V obchodě About Kids od této značky ovšem seženete i stylové a propracované trenčkoty – z kvalitních nepromokavých materiálů, s odepínatelnou fleecovou vložkou uvnitř.

Pozor, brzy se v obchodě About Kids můžeme těšit i na další zajímavou dětskou značku – BOSS Kids! O tom vám ale ještě brzy napíšu. :)

Zajděte se do About Kids mrknout, jsem si jistá, že budete z nabídky nadšení!

Obchod ABOUT KIDS najdete v brněnské Olympii, vedle obchodu Fade (od hlavního vchodu směr k poště).

ODKAZ: ABOUT KIDS / facebook
ODKAZ: ABOUT KIDS / instagram