Jedinečné doplňky stravy: Přírodní způsob, jak podpořit organismus

Doplňků stravy je celá řada, může tak být složité vybrat si ten pravý. Sáhněte po přírodním produktu, který tělu nabídne vše, co potřebuje, a to v té nejlepší formě. Jedná se o lipozomální minerály a vitamíny, jež nabízí skvělou kvalitu.

Lipozomální vitamíny

Lipozomální vitamíny mají výrazné plus oproti jiným doplňkům stravy. Jedná se totiž o speciální úpravu, díky které se vitamíny stávají mnohem lépe vstřebatelné. U běžně dostupných doplňků stravy, kterých je na trhu spousta, se vitamíny a minerály vstřebávají pouze v množství kolem 5—10 %.

Ovšem díky technologii lipozomů se mikroživiny dostávají do organismu mnohem lépe, takže jich tělo využije minimálně 90 %. V podstatě se jedná o obalení vitamínů tukem, ten se pak vstřebává skrz lymfatický systém rovnou do krevního řečiště.

Podpořte své tělo

Často se dostaneme do situace, kdy nás trápí únava, špatná nálada, či stres. V takových chvílích je vhodné podpořit organismus, aby i během náročných dní správně pracoval. Právě k tomu se skvěle hodí doplňky stravy. Pure rituals přineslo na trh jedinečné produkty, které jsou v úzkém spojení s přírodou. V té nejlepší formě nabízí vše, co tělo potřebuje. Ať už vitamíny, minerály či třeba kolagen.

Imunitní systém

Mikroživiny jsou velmi důležité pro náš imunitní systém, proto je třeba zajistit, abychom jich měli dostatek. V nabídce najdete komplexní produkty, které kombinují to nejlepší. Skvělou podporou pro organismus je lipozomální vitamín C v kombinaci s vitamínem D3 a zinkem. Vitamín C je antioxidantem a chrání tak buňky před stárnutím, přičemž má i mnoho dalších pozitivních účinků, které jsou ještě umocněny ostatními látkami.

Příroda nabízí mocné dary, přičemž tyto doplňky stravy nabízí to nejlepší koncentrované v jedné lahvičce. Neváhejte s podporou svého zdraví.

Zdroj obrázku:

Galina Zhigalova / Shutterstock.com