Relax v nádherném wellness & saunová noc, o které musíte vědět – ve 4COMFORT!

Relax v krásném a příjemném prostředí wellness centra, kde je pro vás k dispozici široká nabídka služeb. Navíc tu stále máte luxus určitého soukromí a celkově si tu můžete dopřát privátní atmosféru… To můžete rozhodně zažít ve wellness centru 4COMFORT v brněnských Obřanech. Věřím, že mnozí toto wellness centrum znáte a využíváte – a já vám o něm napíšu ráda i pár řádků na svém blogu – rozhodně si to totiž zaslouží! Mimochodem, 25. září zde bude velice zajímavá saunová noc – můžete se těšit na celou řadu saunových ceremoniálů, hosty ze Slovenska, welcome drink… Čtěte dál!

Zajít si čas od času do wellness, odpočinout si, zrelaxovat se, to potřebujeme rozhodně všichni. Navíc, máme za sebou i dost náročné období tohoto roku, kdy jsme se potýkali v různých souvislostech dopadům koronavirové pandemie. Takže – nyní, když je to opět konečně možné, dopřejte si na sebe čas a věnujte si zasloužený odpočinek.

Kam v Brně vyrazit do hezkého wellness centra, které má co nabídnout? Těch možností je rozhodně víc, ovšem já vám chci dnes dát tip na jedno wellness centrum, které je v ohledu nabízených služeb naprosto perfektní, má krásné, čisté a komfortní prostory a navíc, stále tu budete mít pro sebe dostatek soukromí, klid a privátní atmosféru. A co si budeme povídat, ta není ve všech wellness centrech samozřejmostí. Přitom – co je víc, než mít na svůj relax vytoužený klid!

Wellness, o kterém vám chci napsat, se jmenuje 4COMFORT a najdete ho v brněnských Obřanech – věřím, že toto centrum mnozí i znáte, nebo dokonce sem i chodíte. Ovšem z mého pohledu je možná právě o tomto centru i trochu málo slyšet, což je možná škoda – prostory i nabídka služeb jsou tu totiž naprosto perfektní! Sama jsem se o tom přesvědčila. 

Co přesně tu najdete a jak tu lze odpočívat?
Vybrat si tu můžete z celkem šesti saun, dvě z toho jsou parní a čtyři suché. Po saunování se tu můžete zchladit v jednom ze čtyř ochlazovacích bazénků, využít můžete několik druhů venkovních i vnitřních sprch, ledovou tříšť, odpočívat pak lze na jedné ze dvou teras.

Mimochodem, moc fajn je zdejší „stromová sauna“ – sem si můžete zajít i popovídat s kamarádkou, tady není nutné dodržovat naprostý klid. Zbytek saun je samozřejmě určený pro vaši maximální relaxaci – zde už je ticho vítané. :)

Ve wellness tu pak najdete i úžasný relaxační bazén – opravdu v nádherném designu!
Bazén má příjemnou teplotu 30 °C a jeho součástí je i relaxační lavice pro 15 osob s jemnou perličkovou lázní. Bazén obsahuje sůl z Mrtvého moře, která hraje velkou roli při léčbě nemocí jako jsou lupénka, ekzém, akné, revmatismus…a obecně je velice prospěšná pro naše zdraví.

A pokud si opravdu potrpíte na soukromí a chcete si dopřát maximální relax, máte možnost pronajmout si privátní saunu, či celé privátní spa.

Vyzkoušet zde můžete i saunové ceremoniály, řízené peelingové procedury, nově je tu vysazena bylinková zahrádka…přijďte si přivonět! :)

Mimochodem, centrum je skvělé i pro děti – pro děti je zde otevřeno každou sobotu do 12 hodin. Tuto saunovou sezónu navíc pro děti vyhlásili soutěž, ve které můžou vyhrát saunovací čepičky, masážní rukavičky nebo zdejšího maskota.

Ve wellness centru 4COMFORT se navíc konají zajímavé akce – tou nejbližší pak bude SAUNOVÁ NOC, která zde proběhne 25. září.

Těšit se můžete na 17 saunových ceremoniálů, 2 zahraniční hosty ze Slovenska, řízené přírodní peelingy, welcome drink, ovoce a osvěžení po celý večer, 5 hodin saunování. K dispozici budou všechny sauny.

POZOR – kapacita je zde omezená – vstupenky pořídíte na recepci wellness centra, nebo v předprodeji za výhodnější cenu ZDE

Wellness centrum 4COMFORT najdete v Brně – Obřanech na adrese Fryčajova 698/29 (vjezd z ulice Cihelní).

ODKAZ: SAUNOVÁ NOC VE 4COMFORT / odkaz na událost

ODKAZ: WELLNESS CENTRUM 4COMFORT / web
ODKAZ: WELLNESS CENTRUM 4COMFORT / facebook
ODKAZ: WELLNESS CENTRUM 4COMFORT / instagram