Jarní novinky v butiku Allora!

Je tu jaro a co se módy týká, konečně veselé a barevné období! Svědčí o tom i nové kolekce v obchodech – a nejinak je tomu také v butiku Allora na Dvořákové, kde mají aktuálně spoustu nových, krásných věcí! Já se tu před pár dny zastavila a novinky vám opět nafotila pro inspiraci, tady je moje reportáž, mrkněte! ;)

Můžu vám říct, já už se tak těšila, až konečně odložím hluboko do skříně teplé kabáty, bundy a svetry a konečně se budu moc obléci lehčeji a také, barevněji. Miluji barevnou módu, kombinaci nejrůznějších tónů, vrstvení jednotlivých kousků – a právě i o tom je jarní móda! Venku to všechno začíná ožívat, vše je barevnější, veselejší a já tomu přizpůsobuji i styl oblékání.

A je vidět, že v jarním duchu příchází do obchodů také nové kolekce – nejinak je tomu i v mém oblíbeném butiku Allora na Dvořákové, kde je už doslova „módní jaro“!

Je tu tolik krásných, nových věcí, které si zaslouží, abyste je viděli, protože věřím, že se vám budou líbit, stejně, jako mně… :)

Já tu před pár dny opět nafotila pro vaši inspiraci celou řadu zajímavých outfitů!
Co tedy aktuálně v butiku Allora najdete?

Samozřejmě krásné šaty, nebo tuniky – v dokonalých barvičkách, opět na jarní nošení jako dělané!

Mě si nejvíc získaly tyto bílé, perfektní sedí a upřímně, dokonce bych si v nich dokázala představit i svatbu. :) Jsou z autorské řady MIA MIA, kterou navrhuje a nechává šít majitelka butiku, paní Mirka Kubík.

Vůbec z řady MIA MIA je v butiku Allora mnoho novinek – třeba i zajímavé kabátky. Tyto věci mají nespornou výhodu, protože je tu nechají ušít přesně na přání zákaznic, dle jejich požadavků, rozměrů, s ohledem na zvolené detaily. Můžete si tak být jistí, že vám takové věci perfektně sednou. ;)

Za pozornost stojí i krásné sukně, třeba v kombinaci s krajkovými topy.

Moc žensky vypadají i košile v prodloužených délkách!

A pokud dáváte přednost naopak více sportovní módě, také si tu vyberete – třeba pohodlné tepláky, mikiny, nebo vesty. ;)

Zkrátka, v Alloře to teď opět stojí za to, vyražte se přesvědčit! ;)

Fotky si můžete detailně prohlédnout i ve fotogalerii.

Butik ALLORA najdete v centru Brna, na Dvořákové 44/14, oblečení ovšem můžete objednávat i přes Facebook – viz odkaz níže.

ODKAZ: BUTIK ALLORA / facebook