Jarní novinky pro děti v obchodě About Kids!

Na sklonku minulého roku jsem vám zde představila obchůdek About Kids, kde koupíte opravdu krásnou, stylovou a značkovou dětskou módu – od takových brandů, jako jsou Guess Kids, Timberland, Billieblush, Daga, Pepe Jeans, Pilguni… Mimochodem, obchod About Kids je i prvním obchodem na Moravě s těmito značkami pro děti!
Maminky, pokud toužíte své ratolesti oblékat kvalitně a trendy, tady si rozhodně vyberete! Nyní už tu je v nabídce celá řada jarních novinek, zejména od značky Guess Kids. Inspirujte se v následujícím článku se spoustou fotek!

Musím říct, že obchod About Kids opravdu nemá v Brně obdoby – takto krásné kousky pro děti, od renomovaných světových značek opravdu jen tak na jednom místě nenajdete. Pokud si potrpíte na určitou výjimečnost – a to i v oblékání svých dětí, v obchůdku About Kids jste opravdu na tom správném místě.

Obchod About Kids je otevřený od loňského září v Brně, na ulici Horova 9a.
K obchodu pak patří i eshop, kde můžete rovněž nakupovat – www.about-kids.cz.
Právě v tomto obchodě koupíte kvalitní, dětskou značkovou módu, přímo od výrobců! Zároveň se jedná o vůbec první obchod na Moravě s těmito jedinečnými značkami pro děti.

Co konkrétně About Kids nabízí? Stylovou módu pro kluky a holčičky ve věkových kategoriích od cca 2 let do 16. roku.

Veškeré zde nabízené oblečení je ve špičkové kvalitě – a snese i časté praní, nebo sušení v sušičce. Jak jistě víte, právě oblečení pro děti se pere poměrně často a jak i z mé zkušenosti vím, v případě levných a nekvalitních značek se věci po praní velmi často žmolkují, ztrácí barvu, tvar…

To se vám v případě kousků z obchodu About Kids stát nemůže! Veškeré značky, jejichž oblečení je zde dostupné, nabízí dětskou módu v prémiové kvalitě.

A nejen to – úžasný je i design, materiály a střihy. Co jsem měla možnost vidět, tak každý kousek je něčím zajímavý, střihy jsou velmi propracované, mnoho věcí má zdobené detaily, aplikace, nápisy…

I co se týká materiálů, najdete zde nevšední a výjimečné věci! A pokud se nebojíte lehké výstřednosti, extravagance – i takové oblečení tu můžete pro své děti pořídit. A ruku na srdce, které z dětí není rádo středem pozornosti! :)

Určitě vás zajímají také zmiňované značky.
Na výběr tu jsou věci od několika brandů – ve všech případech se jedná o aktuální kolekce, které majitelka obchodu bere přímo od dodavatelů. Nutno také dodat, že jinde v Brně – a od těchto značek – dětské oblečení nekoupíte.

Aktuálně tu koupíte třeba krásné věci z jarní kolekce od oblíbeného brandu Guess Kids!

Úžasné a opravdu propracované jsou i věci od polské značky Daga – hlavně ty roztomilé společenské šaty pro malé holčičky.

Pro kluky tu jsou k mání nádherné modely od oblíbené značky Timberland. Určitě právě tento brand dobře znáte. ;) Móda Timberland je nadčasová a právě klukům tyto kousky moc sluší.

Opravdu božské je oblečení od francouzské značky Billieblush!

Dalšími značkami jsou pak Pepe Jeans, Guess Kids, Pilguni… A brzy se můžeme těšit třeba i na modely od prestižní značky Patrizia Pepe – v dětské kolekci.

Maminky (samozřejmě i tatínkové) – v obchodě About Kids oblečete děti stylově, módně a hlavně, také kvalitně! Zastavte se sem mrknout, stojí to za to! :)

Obchod About Kids najdete na Horově 9a, nakupovat můžete i přes eshop, viz odkaz níže.

ODKAZ: ABOUT KIDS / web, eshop
ODKAZ: ABOUT KIDS / facebook
ODKAZ: ABOUT KIDS / instagram