Inspirace pro pány: kosmetika, kterou si zamilujete!

Už dávno neplatí, že sortiment pánské kosmetiky zahrnuje jen pěnu na holení a „kolínskou“. Pro muže je dnes v nabídce tak pestrá škála kosmetiky, že i pánové o sebe mohou pečovat na vysoké úrovni. Existují třeba pečující produkty na vousy, nejrůznější séra (a ano, i ta protivrásková), krémy, gely a pěny na holení a věřte nebo ne, dokonce i i přípravky určené na pánské intimní partie. :) Velmi zajímavou, pestrou, kvalitní a designově božsky zpracovanou řadu pánské kosmetiky nabízí i česká značka Angry Beards, která se mimo jiné proslavila i velmi vtipnou a neotřelou sebeprezentací! Inspirujte se v mé následující recenzi – a vy, dámy, naučte své drahé polovičky o sebe pečovat, třeba právě s těmito jedinečnými produkty!

Věřím, že i v dnešní době je stále dost mužů, kteří o svůj zevnějšek nejsou zvyklí pečovat tak, jak by možná měli. Nepoužívají třeba pleťové krémy, séra…což je škoda! Protože i mužská pleť má své potřeby, stárne, objevují se vrásky a nedokonalosti… I když, co si budeme povídat, pánové nám obvykle stárnou do krásy, že? :)

Každopádně, na trhu je dnes celá řada vyloženě pánských produktů, které jsou skvělé – a muži si je mohou opravdu zamilovat! Opravdu skvělé pánské kosmetické přípravky nabízí česká  značka Angry Beards, která má produkty nejen kvalitní, ale i krásně designově zpracované. A mimo to, značka je už pověstná svéráznou a vtipnou propagací svých produktů, díky které se vám právě tyto přípravky vryjí do paměti. A zatoužíte je vyzkoušet.

Produkty Angry Beards jsou z hlavní části určené pro péči o vousy, v jakýchkoliv délkách. I proto tyto přípravky rádi používají mnohé barber shopy.
Za pozornost pak stojí i produkty určené vyloženě na péči o pánské intimní partie. Třeba takový Angry Beards Antisweat, deodorant na intimní partie! No uznejte sami, hlavně vy, dámy – věřily byste, že něco takového může vůbec existovat? Může! :)

Ovšem, asi nejoblíbenější produkty od Angry Beards jsou zmiňované produkty na vousy – konkrétně oleje na vousy, ty od Angry Beards miluje i můj manžel a nemůže si je vynachválit!

Jeho nejvíc oblíbeným olejem je olej na vousy Angry Beards Khalifa the Sheikh! Má úžasnou orientální vůni.
Oleje na vousy hydratují jak kůži, tak i vousy, které i změkčují. Jsou na bázi suchých olejů, takže nejsou příliš mastné a nezanechávají ani pocit mastnoty. Oleje také podporují zdravý růst vousů.

Velmi hezky voní také olej na vousy Angry Beards Todd Herbalist – ten má vůni založenou na tea tree a peprmintovém oleji. Tento olej navíc zabraňuje tvorbě lupů a eliminuje svědění pokožky.

Manžel vám, pánům, doporučuje i příjemný gel na holení Angry Beards Jack Saloon gel na holení. Je transparentní, hydratuje pokožku, zklidňuje a prý také zajišťuje snadné holení břitvou. Břitva je ale myslím jen pro ty nejodvážnější. Krásně se s tímto gelem oholíte i klasickým strojkem. :)

Dámy, pokud chcete své drahé polovičce udělat radost, pořiďte jim Angry Beards More Urban Twofinger – pánský parfém! Je v nádherném, černo-zlatém luxusním balení a to hlavní, dokonale voní, kořeněne, podmanivě. Věřím, že pánové si právě tuto vůni určitě zamilují!

Mimochodem, i další produkty od značky Angry Beards jsou pro pány dokonalým tipem na dárek – k jakékoliv příležitosti!

Všechny výše uvedené produkty koupíte na Notino.cz.