Jarní inspirace z obchůdku KNOPPKA!

Vy, co můj blog sledujete už delší dobu, si možná vzpomínáte – před časem jsem vám zde představila brněnskou módní značku KNOPPKA, za kterou stojí návrhářka a designérka Lucie Knoppová. Oblečení KNOPPKA je ve stylu sportovní elegance, nesmírně pohodlné, příjemné, zkrátka, nosí se opravdu dobře! Za zmínku stojí i kvalitní látky, některé si Lucie pro svou značku nechává přímo i vyrábět a potiskovat. V obchodě KNOPPKA, který najdete v Brně na Leitnerově 14, je nyní celá řada krásných novinek – a pár outfitů jsem vám tu nedávno nafotila pro inspiraci!

O brněnských značkách píšu vždy moc ráda – je fajn podpořit právě naše místní autory, designéry, návrháře…zkrátka všechny ty kreativní lidi, kteří mají co nabídnout.

Pozornost si rozhodně zaslouží právě i brněnská značka KNOPPKA, za kterou stojí návrhářka a designérka Lucie Knoppová. Já už jsem vám mimochodem asi před dvěma lety tuto značku na svém blogu představila. :)
Ovšem, je fajn si právě KNOPPKU znovu připomenout – a jak vím i dle vašich pozitivních ohlasů, tuto značku znáte a máte ji rádi!

Značku Knoppka založila Lucie Knoppová, která si roky zahrávala s myšlenkou otevřít vlastní módní značku. Na realizaci  eshopu pracovala v průběhu roku 2019. E-shop byl spuštěn na konci roku 2019 a kamenná prodejna byla otevřena začátkem února 2020.

Lucie Knoppová pod svou značkou KNOPPKA navrhuje a nechává šít stylové oblečení v duchu sportovní elegance pro každodenní nošení. Oblečení KNOPPKA je v první řadě o pohodlí, v každém kousku se budete cítit nesmírně komfortně a příjemně.

Super jsou i propracované střihy – oblečení nejen, že dobře sedí, ale důmyslně dokáže zakrýt i případné nedostatky na naší postavě! Což je super – třeba pro ženy, které „řeší“ větší bříško, poprsí…

Oblečení KNOPPKA nikde neškrtí, netáhne…zkrátka, jak jednou tyto věci oblečete, zamilujete se!

V aktuální kolekci oblečení Knoppka najdte spoustu kousků, které vynosíte jak nyní, na jaře, tak i celoročně. Moc fajn jsou různé legíny, volná trička,  kabátky, sáčka…

Jednotlivé kousky tu můžete mimochodem skvěle vzájemně kombinovat.

Já tu pokaždé obdivuji i moc příjemné šaty, které můžete nosit buď jen tak, nebo si pod ně vezmete legíny, džíny, punčochy… Určitě vám nemusím říkat, jak moc jsou tyto šaty pohodlné! :)

Za zmínku stojí i kvalitní látky! Jsou opravu velice příjemné, některé jsou i zajímavé – s potiskem a logem obchodu KNOPPKA. Právě tyto láty si Lucie Knoppová nechává pro svou značku vyrábět a potiskovat.

Co se materiálů týká, jedná se výhradně o přírodní bambusový úplet, o bavlnu. Ostatní látky jsou z větší části od tuzemských dodavatelů, občasně i od zahraničních.

Opravdu úžasné jsou pak kabátky, bundy, vesty z oděvního neoprenu! Tento materiál je velmi příjemný, antialergenní a zároveň funkční – je prodyšný a nepromokavý.

V obchůdku Knoppka omrkněte i stylové doplňky, kožené kapsičky, nebo náušnice z recyklovatelného plastu!

Jak se vám kousky z obchůdku KNOPPKA líbí? Mají velký styl, že? :)

Kamenný obchod Knoppka najdete v Brně na Leitnerově 14, nově Lucie rozšířila působnost také do Prahy. Brzy vyjde s Lucií také zajímavý rozhovor na Českém rozhlasu, kde se o této značce můžete dozvědět víc!

ODKAZ: KNOPPKA / web, eshop

ODKAZ: KNOPPKA / facebook