Jarní inspirace z obchůdku IvaDekor

Stylové bytové doplňky a dekorace – právě to je téma dnešního článku! V obchůdku a na eshopu IvaDekor je totiž spoustu novinek a za pozornost rozhodně stojí hlavně úžasné zboží z Indonésie. Nic podobného v Brně určitě nenajdete, tak mrkněte na můj článek a inspirujte se! Jsou to krásné kousky, které si pozornost rozhodně zaslouží. ;)

O obchůdku IvaDekor vám tu píši poměrně často – myslím, že v ohledu bytových doplňků a dekorací nemá v Brně tento obchod obdoby. A nejen v Brně, druhý obchůdek IvaDekor najdete i v Kuřimi, na Tišnovské 270.

Vzhledem k současným nařízením jsou oba obchody pro přímý prodej bohužel zavřené, ovšem, všechno zboží najdete také na eshopu www.ivadekor.cz, kde si vše můžete prohlédnout a objednat. Je možné si pak zboží i osobně vyzvednout přímo v kamenných prodejnách.

A teď k novinkám! A že jich zase je!
V obchůdku IvaDekor je samozřejmě spoustu dekorací v duchu jara.  Ať už to jsou nejrůznější figurky ptáčků, jarní věnečky… Zkrátka, pro jarní dekorace tu pořídíte mnoho krásných věcí, které vám doma vykouzlí tu pravou atmosféru jara.

Jak jsem ovšem už nastínila v úvodu, v obchůdku i na eshopu jsou k dostání úžasné novinky z Indonésie. Na toto zboží se opravdu dlouho čekalo, jak jistě víte, z důvodu koronavirové situace ve světě dodávky zboží nefungují tak, jak mají.

Ovšem, paní majitelce obchodu se podařilo s tímto dodavatelem domluvit a kontejner těchto krásných věcí byl odeslán – a nyní je už zboží k mání. A nebojte, pokud se na vás nedostane, tak tato kolekce bude doplněna.

V této kolekci věcí z Indonésie najdete nádherné dekorace – zrcadla, nástěnné dekorace – třeba úžasná andělská křídla… Jsou to kousky z přírodních materiálů, často ze dřeva, které jsou designově skutěčně jedinečné.

Mimo tyto věci pak obchod & eshop IvaDekor nabízí oblíbené stálé zboží, které se doplňuje o novinky – pořídíte tu širokou nabídku oblíbených skleniček na Prosecco s nápisy od německé značky Koziol…

…dále český porcelán, sklo, nádobí…

Je tu i obrovský výběr svíček, buď těch od známých značek, jako jsou WoodWick, nebo Yankee Candle…

…a novinkou jsou i krásné svíčky od české značky, které mají jednoduchý design, dlouho hoří, nekape z nich vosk. A potěší vás i řada mini svíček s keramickou dekorací „Brno“. :)

Zkrátka, obchod IvaDekor má stále co nabídnout! Mrkněte na fotky – v článku i pod ním, ať jste v obraze. ;) Vše najdete také na eshopu www.ivadekor.cz

Obchod IvaDekor najdete v Brně na ulici Horova 16 a také v Kuřimi na Tišnovské 270, vedle známého železářství Staprop.

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram