Jarní inspirace z obchůdku HOMEDESIGN v Hodoníně

Slibovala jsem vám druhý článek s jarní inspirací z obchůdku Homedesign v Hodoníně – tak tady je! Jarní kolekce dekorací, doplňků, nebo umělých květin si zde zkrátka zasloužila vlastní prostor. V následující reportáži mám pro vás spoustu fotek krásné jarní řady luxusního porcelánu Villeroy & Boch, za zmínku stojí právě i umělé květiny, vázy, rámečky na obrázky… Je tu z čeho vybírat! A pokud se vám nechce „až“ do Hodonína, vybírat můžete také na eshopu  www.homedesignshop.cz!

Pozor! Na luxusní porcelán Villeroy & Boch z jarní i velikonoční kolekce je v obchodě i na eshopu nyní sleva 20%!

O obchůdku i eshopu Homedesign, který najdete v Hodoníně na Masarykově nám. 122, jsem vám zde už mnohokrát psala. Já si právě tento kouzelný obchůdek zamilovala hned při své první návštěvě, musím říct, že tolik krásných věcí na jednom místě se opravdu jen tak nevidí.

Například zmiňovaný luxusní porcelán značky Villeroy & Boch – ten se obecně obtížně shání. V obchodě, ale i na eshopu Homedesign můžete vybírat opravdu z velmi pestré nabídky tohoto porcelánu. Nádherná tu bývá vánoční kolekce, k mání je stále i kolekce velikonoční – tu jsem vám mimochodem i představila ve svém článku nedávno, více ZDE.

Právě velikonoční kolekce Villeroy & Boch je božská! Můžete vybírat nejen z nádobí – talířků, hrníčků, ale za zmínku stojí i porcelánové sošky králíčků – coby symbolu Velikonoc…

Jak jsem vám tu už psala, porcelán Villeroy & Boch má i sběratelskou hodnotu, je ceněným kouskem v každé domácnosti.

Mimo zmiňovanou velikonoční kolekci pak obchod Homedesign nabízí i nádhernou ryze jarní řadu porcelánu Villeroy & Boch.

Jsou to překrásné sety talířků, hrníčků, nechybí mísy na polévku, servírovací mísy, čajové konvičky…a mnohé další.

Jarní řada tohoto porcelánu je v jednoduchém designu, zdobená květinami, motýlky… Je nádherná!

Opravdu za pozornost stojí v obchodě Homedesign umělé květiny. Jsou od italské značky a k nerozeznání od květin pravých!

Vybírat můžete z mnoha druhů květin, nechybí oblíbené tulipánky, pivoňky, lilie, růže…

U umělých květin je důležité, aby byly opravdu propracované, z kvalitních materiálů a nepůsobily kýčovitě… Tyto, co mají v obchodě Homedesign, jsou opravdu úžasné! A mimochodem, i za přijatelné ceny.

Zaujaly mě tu i stylové vázy ve tvaru jahod, mají je v několika velikostech.

Právě taková váza se stane výjimečným doplňkem každé domácnosti.

Nápadité jsou i vázy / květináče ve tvaru hlavy. Květiny, které do nich vložíte, tvoří těmto hlavám „vlasy“ – vypadá to moc zajímavě!

Dále tu pořídíte stylové rámečky na obrázky…

…sošky „jarních andělíčků“…

…nebo další krásný porcelán a sklo.

A omrkněte tu i vonné svíčky, aroma difuzéry…mají obrovský výběr!

Pokud sháníte opravdu jedinečný a stylový doplněk, dekoraci, luxusní porcelán…v obchůdku Homedesign si rozhodně vyberete!

Kamennou prodejnu HOMEDESING najdete v Hodoníně na Masarykově nám. 122, k nákupům můžete ovšem využít i eshop, viz odkaz níže.

ODKAZ: HOMEDESIGNSHOP.CZ / web, eshop
ODKAZ: HOMEDESIGNSHOP.CZ / facebook
ODKAZ: HOMEDESIGNSHOP.CZ / instagram